Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Agresyvūs arbai ir afrikano pavojus Lietuvai. Tegu jie lieka pas bulbas ir ten pretenzijas reiškia. Pagaliau Rustamas ištaisė, kad ir per vėlai, bet geriau, klaidą ir apgręžė tuos ruduosius parazitus. Tik mūsų pusėje seančius reikėtų ir nubausti. Patys grįš, pabuvę kaip įsiveržėliai nesvetingoje Lietuvoje. Yra ir šviesiavedžių. Tai tikri šnipai su konkrečiomis užduotimis. Tokiems ir visiems bylas kelti už tai, kad be dokumentų, už tai, kad sunaikino, nesaugojo tų dokumumentų ir, kad pažeidė sieną.
Nepataikaukim, 2021-08-05 00:59
Gal pagaliau mūsų valdžia nustos visko bijoti?!
Gintaras, 2021-08-03 17:02
Pagaliau ryžosi pakutenti kulnus, nereikės čia bruktis ir Verebiejuose nuo mokyklos stogo mėtyt maistą. Iš danų gerą pavyzdį reikia imti, kurie nusprendė, kad migrantas prieglobsčio prašymo nagrinėjimo metu turi būti savo kilmės valstybėje - jei prieglobstį suteiks, leis atvykti į Daniją. Mūsų gi valdžia iš gerų pavyzdžių nesimoko.
LIUKS, 2021-08-03 16:55

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.