Ščiogolevaitė

R. Ščiogolevaitė į teismą padavė ne tik sutuoktinį, bet ir jo mamą: prašo senelių padėti išlaikyti anūkus (62)

Su sutuoktiniu pastaraisiais mėnesiais besiskirianti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė į teismą padavė ne tik kol kas dar esamą sutuoktinį Rolandą Damijonaitį, bet ir jo motiną. Bylos esmė apibūdinama paprastai – dėl materialinio išlaikymo nepilnamečiams vaikams priteisimo iš senelių.

 

Žinomos atlikėjos skyrybos šiais metais sulaukė nemažai dėmesio – R. Ščiogolevaitė bando įrodyti, kad santuoka sugriuvo dėl R. Damijonaičio kaltės. Dabar skyrybų dramoje – naujas vingis: besiskirianti atlikėja dar kartą kreipėsi į teismą, iškeldama bylą ne tik esamam sutuoktiniui, bet ir šio motinai.

Pastarąją bylą nagrinėja Vilniaus regiono apylinkės teismas. Antradienį ją turėtų atversti teisėjas Alfredas Juknevičius.

Kaip galima suprasti iš negausios informacijos, Nacionalinės teismų administracijos pateikiamos žinasklaidai, R. Ščiogolevaitė į teismą kreipėsi prašydama esamą sutuoktinį ir jo motiną prisidėti prie vaikų išlaikymo.

Atlikėja – penkių vaikų motina, ketverių atžalų susilaukė su R. Damijonaičiu.

Nors susituokusios poros dažnai ginčijasi dėl vaikų išlaikymo ar turtų dalybų, įtraukti į šiuos procesus ir vienos pusės tėvus – ne toks dažnas reiškinys.

Alfa.lt susisiekė su R. Ščiogolevaite, tačiau moteris teigė nemananti, kad vertėtų kalbėti apie tai, kodėl į teismą padavė ne tik vyrą, bet ir jo motiną.

„Man atrodo, kad nereikia čia jokio komentaro. Nereikia, žinokit, paskui prikomentuoja tokių nesąmonių“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

Atlikėja taip pat negailėjo karčių žodžių kol kas esamam sutuoktiniui, iš pradžių pasiūliusi jam paskambinti, tada pridūrusi, kad pastarasis daug meluoja.

„Paskambinkit pačiam tėveliui ir paklauskit. Nes jis tiek prišneka melų, kad paskui neužteks jums straipsnio, kad paneigčiau visus melus“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

Galima įtarti, kad tokią atlikėjos reakciją išprovokavo praėjusią savaitę žiniasklaidoje publikuotas gan atviras R. Damijonaičio interviu, kuriame vyras pasisakė apie šeimyninį gyvenimą su R. Ščiogolevaite iš savo pozicijų.

Pastarajame interviu apie atlikėją sutuoktinis atsiliepė gan kritiškai.

Dėl finansinių klausimų į teismą besikreipusi R. Ščiogolevaitė anksčiau žiniasklaidai yra teigusi, kad penkių vaikų išlaikymas ir auginimas – gan sudėtingas dalykas: vaikų priežiūra, pomėgiai ir būreliai reikalauja ir pinigų, ir laiko.

Reikejo maziau dulkintis,nereiktu dabar verkti.Uzeina ruja ir gimdo kaip kale!
Londonietis, 2021-10-14 20:36
Gaila vaikučių, nepasisekė su tėveliais... Bet linkiu visai šeimai kartu ar atskirai, susitarimo ir sėkmės.
RimEma, 2021-10-14 18:18
Įdomu ar ir savo tėvus padavei į teismą ? gal pasitikrink psichinę sveikatą
Močiutė, 2021-10-13 18:55
Sidebar placeholder