Seimo pirmininkė: individualios veiklos apmokestinimo didinimas kelia abejonių

Seimo pirmininkė JK aptars besitęsiantį karą Ukrainoje

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen antradienį išvyksta į Jungtinę Karalystę su valdžios pareigūnais aptarti karo Ukrainoje, pranešė parlamento kanceliarija.

V. Čmilytė-Nielsen Londone susitiks su Bendruomenių Rūmų pirmininku seru Lindsiu Hoyle'u (Lindsiu Hoilu), Gynybos komiteto pirmininku Tobiasu Elwoodu (Tobajasu Elvudu) ir Bendruomenių Rūmų Lietuvos draugų grupe.

Pasak Seimo pirmininkės, JK yra patikima ir ilgalaikė Lietuvos sąjungininkė, ypač Rusijos pradėto karo Ukrainoje kontekste.

„Vykstu į Londoną stiprinti Lietuvos ir Jungtinės Karalystės tarpparlamentinio bendradarbiavimo ryšių. Šiuo kritiniu Europos ir NATO valstybių saugumui metu mes, parlamentų vadovai, privalome rodyti lyderystę ir įnešti savo indėlį priimant svarbius sprendimus, stiprinant Aljanso vienybę ir stiprybę, užtikrinant tęstinę paramą Ukrainai“, – pranešime cituojama V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė sakys sveikinimo kalbą ir dalyvaus Rytų Europos studijų centro ir Karališkojo tarptautinių santykių instituto renginyje, skirtame karui Ukrainoje aptarti.

Seimo delegacija Lietuvos ambasadoje JK susitiks su lietuvių bendruomene, aplankys Mikalojaus Konstantino Čiurlionio parodą Dalvičo paveikslų galerijoje.

Kartu su Seimo pirmininke į JK vyks Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder