Raimondas Grinevičius

Šeimų sąjūdis rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis dešimtyje savivaldybių

(2)

Šeimų sąjūdis savivaldos rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis bei vienu komitetu, jų kandidatai keliami dešimtyje savivaldybių.

 

Kaip BNS sakė Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius, dar vasarą nuspręsta, jog organizacijos atstovai rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis: su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Tautos ir teisingumo sąjunga, Krikščionių sąjunga ir Regionų partija.

Raseiniuose trys kandidatai taip pat dalyvauja su komitetu „Raseinių žemaitis“, įsteigtu drauge su kitais bendraminčiais.

Pasak R. Grinevičiaus, daugiau komitetų Šeimų sąjūdis steigti nesivargino, nes „valdžia padarė viską, kad tų komitetų nepavyktų įsteigti“.

„Net neprasidėjome, nes buvo neįmanoma padaryti. Per daug vargo“, – kalbėjo jis.

Iš viso savivaldos rinkimuose kandidatuoja apie pusšimtis šios visuomeninės organizacijos narių.

Daugiausia Šeimų sąjūdžio atstovų – 16 – kandidatuoja Kaune. Čia jie įrašyti Krikščionių sąjungos bei Tautos ir teisingumo sąjungos koalicijos sąraše „Stipri šeima – stiprus Kaunas“ sąrašuose. Pastarajame sąraše į merus keliamas ir organizacijos atstovas Darius Trečiakauskas.

Kauno rajone su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga į merus keliamas Šeimų sąjūdžio narys Artūras Orlauskas.

Pats R. Grinevičius į tarybą kandidatuoja Marijampolėje su Krikščionių sąjunga.

Prienų rajone į merus Lietuvos regionų partija kelia Egidijaus Visocko kandidatūrą.

Šeimų sąjūdžio kandidatai taip pat dalyvauja rinkimuose Druskininkų, Klaipėdos miesto, Marijampolės, Šilutės rajono, Vilniaus miesto ir Visagino savivaldybėse.

Pasak R. Grinevičiaus, tarp asmenų, kurie yra pateikiami kaip Šeimų maršo kandidatai, yra tiek partijos nariai, tiek rėmėjai. Nariais laikomi tie asmenys, kurie yra sumokėję nario mokestį. 

Savivaldos rinkimai vyks kovo 5 dieną.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder