VSAT pareigūnų patruliavimas prie Lietuvos-Baltarusijos valstybinės sienos

Šimonytė apie sustabdytą nuolatinį karių budėjimą pasienyje: tai buvo kariuomenės vado sprendimas, derintas su institucijomis

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad sprendimas sustabdyti nuolatinį Lietuvos karių budėjimą pasienyje buvo priimtas Lietuvos kariuomenės vado Valdemaro Rupšio, tačiau jis buvo derinamas tarp institucijų. Pasak jos, tikslas yra kuo optimaliau išnaudoti kariuomenės resursus.

 

„Čia yra sprendimas kariuomenės vado, bet šie sprendimai yra derinami tarp institucijų“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį teigė I. Šimonytė.

Ministrė pirmininkė akcentuoja, kad pagrindinis siekis yra optimalus kariuomenės resursų išnaudojimas.

„Tiesiog, yra perdėliotas režimas taip, kad būtų optimaliau išnaudojami kariuomenės resursai, nes ten yra ne tik kariai, bet ir tam tikros kitos priemonės. Ir tikrai kariuomenės pagalba Valstybės sienos apsaugos tarnybai yra. O kokia tos pagalbos forma, tai jau tiesiog sprendžiama pagal situaciją“, – patikino I. Šimonytė.

„Čia su nepaprastosios padėties nutarimu neturi nieko bendro, nes nepaprastosios padėties nutarimas leidžia pasitelkti kariuomenę, kiek yra reikalinga ir kaip yra optimalu, tai ir yra daroma“, – pridūrė ji.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder