Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Na baikite inkšti
Na baikite inkšti ,

dėl tų neva profesionalų :) visi sprendimai priimami seimo balsų dauguma ! Galėjo siūlyti ir opozicijoje būdami. Profesionalas man ten tik Širinskienės katinas, kuris jos siūlymu galėjo priimti sprendimus. Bjaurastis ir tiek, o dar nesibaigus jų vaduko skvernelio istorija...socdemai visiškoje nežinioje ką daryti ....

Demokratuose
Demokratuose ,

dirba profesionalų daugiau nei kitose patijose, jie įneš į koaliciją daugiau prasmingų sprendimų, tai ne NA šou

Pasibjaurėjau
Pasibjaurėjau ,

socdemais. Fui...politinės pašluostės, kuriems linkiu politinio žlugimo. Kokie demokratai? Gal tie, kurie ES dergė Lietuvą kartu su konservatoriais ir liberaliais ...?

Tadas
Tadas,

Rinkėjų mandato per sekančius rinkimus socdemai negaus . Padlaidžiūnai jie yra . Su jais Lietuva be ateities . Šlykštu tai matyti...

,

Dabar galės su mentu vogti milijonus.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.