Tapino ir Gražulio istorija dar nesibaigė: pasisakė Aukščiausiasis Teismas

Tai kas visgi buvo P.Gražuliui už nugaros? Andriaus Tapino ir Petro Gražulio istorijoje įvairius sprendimus priėmė du teismai.

Pirmoji instancija pareiškė, kad Petras Gražulis yra nekaltas, o Andrius Tapinas, kurio prašymas atmestas, privalės sumokėti visas teismo išlaidas.

Kiek vėliau antrosios instancijos teismas atmetė tokį sprendimą ir pripažino politiką P.Gražulį kaltu bei įpareigojo sumokėti A.Tapino prašytą 10 tūkst. eurų sumą ir pareikalavo viešai atsiprašyti.

Tačiau panašu, kad ši istorija nesibaigė ir Laisvės TV įkūrėjui kelti pergalės taurę per anksti.

Politikas antrosios instancijos teismo nutartį apskundė Aukščiausiajam Teismui, o šis politiko skundą ne tik priėmė, bet ir sustabdė ankstesnio teismo paskirtos bausmės vykdymą. Spaudos pranešime rašoma:

„Informuoju, kad šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti mano kasacinį skundą byloje pagal Andriaus Tapino ieškinį dėl jo garbės ir orumo pažeidimo.

Kasacinis teismas sustabdė ankstesnio teismo sprendimo, kuriuo buvau įpareigotas paskelbti paneigimą, jog už mano nugaros kompiuterio ekrane pasirodęs vyras nebuvo Andrius Tapinas, vykdymą, todėl siekdamas išvengti bet kokių spekuliacijų šia tema informuoju, kad neskelbsiu paneigimo tol, kol kasacinis teismas nepriims galutinio sprendimo šioje byloje.

Taigi, priešingai nei anksčiau viešai skelbė Andrius Tapinas, ši byla dar nėra baigta, todėl tikiu ir viliuosi, jog teismo sprendimas, kuriuo buvau pripažintas pažeminęs Andriaus Tapino garbę ir orumą, bus panaikintas kasacinės instancijos teismo."

Respublika.lt primena, kad A.Tapinas pradėjo skųstis, jog iš jo tyčiojasi kolegos ir kiti asmenys, kada buvo pareikšta, jog Seimo komiteto posėdžio metu už P.Gražulio nugaros buvo ne kas kitas, o A.Tapinas.

Galutinį tašką šioje istorijoje padės Auščiausiasis Teismas, kurio nutartis bus neskundžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder