Gintarė Skaistė

Valdžia: Verslui padėti nereikia (1)

Finansų ministrė Gintarė Skaistė įsitikinusi, kad poreikio kitų metų biudžete numatyti lėšų naujoms valstybės pagalbos priemonėms nėra.

Politikė mano, kad šiuo metu taikoma PVM lengvata maitinimo sektoriui ir galimybė verslams atidėti dalį mokesčių yra pakankama valstybės pagalba ir toliau pandemijos sąlygomis dirbantiems verslams. Ministrė pabrėžia, kad verslas tiesiog turi išmokti dirbti prisitaikant prie jiems taikomų ribojimų.

„Tuo metu, kai pandemija prasidėjo, verslas karantino metu buvo tiesiog uždarytas. Ir kai tu negali dirbti, natūralu, kad tas sąnaudas, kurios yra kasdienės, tau reikia padengti. Tuomet verslui tikrai reikėjo paramos.

Šiandien verslas nėra uždarytas ir su Galimybių pasu tikrai visi verslai gali veikti. Galbūt kažkokie ribojimai vis dar yra, nes vis dar yra Galimybių pasas, dalis žmonių nesinaudoja tomis paslaugomis. Tačiau turime priprasti prie besikeičiančio pasaulio, ir „kovidas" artimiausiais metais tikriausiai niekur nedings. Turime išmokti su juo gyventi", - LRT radijui kalbėjo G.Skaistė.

Ji ramina, kad 2008 metų ekonominis sąstingis nepasikartos.

Pasak jos, situacija prieš 13 metų ir dabar yra visiškai skirtingos, kadangi šiuo metu kylančias NT kainas pučia asmeninėmis lėšomis, o ne netvariomis paskolomis finansuojami NT sandoriai.

„Taip pat Lietuvos bankas yra įvedęs priemones, pasimokęs iš anos krizės, kad visgi paskolos būtų tvarios ir, jeigu

Raktažodžiai
Primena 2008m.,veiksmus - apmokestinti 3 kartus viska, ir niekam neduoti. Smulkus verslas "Lauk" ...! Ir vėl žmonės išvažiuoja su skolomis ir nusivilimais. Nes gryzo is užsienio ir gyveno jau gyvenimą normalu, bet skolas ir mokesčius mokėti tam gyventi niekas nenori! ... Valstybė valosi nuo vydutinio luomo nes nereikalinga valstybiai tokie. Turi būti pinigingi ir tie kurie jiem š moka ir skolose... Made in Lithuania.
Vvv, 2021-12-03 08:43
Sidebar placeholder