migrantai

VSAT: Į Lietuvą neįleisti 35 migrantai (3)

Praėjusią parą pasieniečiai apgręžė 35 neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos bandžiusius patekti migrantus, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Nė vienas migrantas praėjusią parą nebuvo įleistas į Lietuvą.

Anot VSAT, tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Šiemet į Lietuvą iš Baltarusijos pateko beveik 4,2 tūkst. neteisėtų migrantų, dauguma jų – irakiečiai.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl to šalyje paskelbta ekstremali situacija. Rugpjūčio pradžioje siekiant stabdyti neteisėtą migraciją pasienyje imta naudoti apgręžimo politiką.

Raktažodžiai
Nevisi žmonės lygūs taipogi kai žmonės tokie kaip Tiesa, ... ant šios Žemės. Ką norėjo pasakyti Taikingasis Žmogus yra tai, kad žmonėms trūksta žmogaus kaip geriausio žmogaus draugo šuns. Bet ką aš žinau tokie kaip Tiesa, visažiniai esą... Gal aš tiesiog nemačiau gyvenimo kaip Tiesa, matė.
Tiesai, 2021-10-16 09:37
Sako kai kurie kur dingo žmogiškumas? O kaip gyvensite brangieji, kai tie atvykę apsijuos bombikėm ir susprogdino jūsų vaikus? Tai tokia tiesa. Ar žinot kuris iš jų savižudis?
Tiesa, 2021-10-16 09:29
Kur žmogiškumas dingo?
Taikingasis Žmogus, 2021-10-16 09:23
Sidebar placeholder