Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Uždaviau elementarų klausimą: ar kas nors yra girdėjęs (matęs, susidūręs) su "pseudonimu" Kupriukas? Šio klausimo tarp komentarų nerandu. Norėčiau, kad jis būtų paskelbtas. Be abejo, tikiuosi atsakymo. Su klaidomis rašomos nesusijusios skaitytojų ekspliozijos VE garbės nedaro. Turiu klausimą, noriu atsakymo.
SUTVĖRIMAS , 2021-10-28 20:26
bet tai kieno nuomones klausia.Gilys komunistine ispera, Brazausko klano klapciukas, Vaisvila jau seniai aisku,kad rusams parsidaves veikejas,Karbauskis kolukio pirmininko sunelis kuris su KGB agentes Prunskienes pagalba susikure versla ir toliau darbuojasi su rusais. Pacio laikrascio Respublika vyr redaktorius ir savinikas Tomkus pats prisipazino,kad yra KGB agentas.Ir sitie veikejai bando issiaiskinti kas yra kas.
nu jo, 2021-10-24 19:34
nejaugi ,kas tiki tuom pasakoma ,kad V.Lanzbergis sugriove sovietu sajunga ,galima pasakyti tik tiek nei jie jis sukure nei jis sugriove ,sistema susinaikino pati save ,sovietu sajunga norejo ir stengesi visame pasaulyje pastatyti isvystyta socializma ir komunizma kaip dabar anukas demokratija imortuoja i kitas valstybes Blatarusija ir Rusija ,keicia kitos valstybes pavadinima ir sukrauna prezidentui lagamina ,tai analogai savietiniams L.Bzreznevo laikaikams kai L.Breznevui stovedavo asistentai uz nugaruos ir tampydavo virvutes ,kad ziaunos zipciotu ir ,kad taip atrodytu ,kad kalba ,bet nesuvokdavo kas ir kaip,tai siu metu profesorius nesuvokia kas ir kaip ir gviesiasi neuztarnautos garbes nori ,kad butu isventintas atgaline data i valdovus nors ir nerinkas TAUTOS nors tuo metu ir nebuvo tokiu pareigu......,tai sentvinis marzmas kai save nori sutapatinti su sventoju ir susireiksminti nors jis to visai nevertas ir nieko ypatingo nenuveike nes tuo metu ir tuo laiku kiekvienas Lietuvos pilietis kuriam butu tai pavesta taip butu pasieleges. Patrijarchas tai tuscias garbetroska nekalbant apie kitus dalykus.Daug negeru dalyku peremes ir paveldejes is LTSR ivairiu strukturu kurias bando ir bande pritaikyti reliame gyvenime ,kaip Lietuvos pilieciu aupriesinima ir nuskurdinima, nes pavertus visus nepaklusniuosius vergais ir baudziaunininkais isivaizdavo, kad uzpakalius laizys isnaudotojams uz duonos pluta.Pirma sovietai Lietuvos piliecius trieme i Siberija o si chunta apie viena milijona istreme i kita puse ,isarde gyvenimus Tevyneje .Paliko senolius ir neigaliuosius ne socialiniu paslaugu. Savo agentus uzslaptino 75 metams ,o kas nesutinka su esamu rezimu visus tuos nori nuvaryti ivairiais budais pas Sv.Petra i Dangu ,uzdaromos ligonines .vkodomos neaiskios pertvarkos uz 800 milijonus euru.
Nejaugi ,kas tiki, 2021-10-24 19:31
p y d ar a .......
memel, 2021-10-24 18:35
Geras tada KGB istas tas Landsbergis.... Ir sovietų sąjunga sugriovė, kolūkius...... Kažkas čia ne taip.... ?Viską ką kūrė komunistai sugriovė..!. TIE iR pyksta - buvę ....ir KGB istai..... Ir gyliai - broliai BRazauskininkai..... Visi pyksta!!!
Tikras vyras, 2021-10-24 15:20
nereikia pusti miglos ,kad nera dokumetu ! dokumentai dingsta paslaptingai ? 1952 metu komjaunuolis , marksizmo-leninizmo desttojas, profesoriaus titulas pagal partiniu organu ir KGB rekomendacijas . Niekas ( TAUTA-PILIECIAI ) niekomet nerinko si patrijarcha prezdentu. Prezdentas Lietuvoje RENKAMAS visutiniu budu ,o ne skiriamas atgaline data iki gyvos sunaikiniuns dokumentus.Ar visa tai kopijuojama nuo kaimynu A.Lukosenkos ar V.Putino. Dar daug yra gyvu buvusiu kadriniu KGB darbuotoju ir galima ir reiketu juos pakalbinti ir pasiklausyti ju nuomones .Nes ir KGB kadriniai darbuotojai ne visi buvo priesai ir nusiteikia valstybes sunaikinimui ,kaip kurie net pagelbejo nepriklausomybes igyvendinimui ......kaip kurie agentai buvo blogesni uz KGB kadrinius darbuotojus.....
Nereikia pusti miglos, 2021-10-24 14:48
1. Ar dėl ryšių su KGB nereikėtų ištirti daugybės buvusių ir esamų politikų, signatarų, merų, ministerijų darbuotojų (buvusių ir esamų) ir kt. 2. Kodėl nebuvo desovietizacijos proceso? Sakysite: V. Landsbergis nenorėjo. Bet jei jis nebuvo valstybės vadovas, kodėl jūs, dabartiniai "teisuoliai", buvę valdžioje, būsimieji signatarai, tylėjote, kiūtojote susitraukę. 3. Kas 1990 -1992 m. buvo valstybės vadovas? Kas pasirašinėjo svarbius tarptautinius dokumentus, sutartis? Kas pasirašinėjo įstatymus, potvarkius ir kt.? Jei juos pasirašinėjo V. Landsbergis nebūdamas valstybės vadovu, tai visi tie dokumentai – niekiniai. Tai gal neturime ir nepriklausomybės?
Trys klausimai, 2021-10-24 13:47
Необходимо строгое расследование деятельности это го человека и его окружения.На его совести смерти ни в чём неповинных людей...
Klp, 2021-10-24 10:48
Dėl Landsbergio neaišku, kol nėra akivaizdžių dokumentų . Vaišvilos pasakymas kad Lietuvoje pavojus laikraščiui , už skelbiamą tiesą ,leidžia manyti kad šitas žmogus serga kažkokia sunkia maniakinės persekiojimo depresijos forma. Aš ne medikas ,bet teko girdėti kad jų yra kone tūkstantis formų.
Jonas Lietuvis , 2021-10-24 10:16
Seniai įtartina, kad anūkas užsiima antivalstybine veikla. Matyt, tęsia senelio žygdarbius. Šitaip sugadinti užsienio politiką, reikia ypatingų gebėjimų. Baisu dėl Lietuvos ateities, kol KGB anūkai valdžioje...
Daiva, 2021-10-24 07:59
Jei įslaptino KGB dokumentus 75 metams,tai daug ką pasako.Baigė,kepurė dega...! Žmonės nerinko V.Lansbergio prezidentu per rinkimus,vadinasi jis ir negali būti joks PREZIDENTAS, ar ale "faktinis vadovas"! Kažkoks absurdas!!!
!!!, 2021-10-24 00:25
Kad KGB agentas ir dar dirbantis.
Faktas, 2021-10-23 22:44

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.