Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Dauguma
Dauguma,

sovietinių šiukšlių namuose laiko dideles sumas deklaruotų "pinigų", kurių realiai nėra...

bet
bet,

Tai juk deklaruoti pinigai, šiukšlės jūs sovietinės!

bendradarbiauja?
bendradarbiauja?,

"Žiniasklaidos" nuoroda plėšikams?

Litas
Litas ,

Koks kieno reikalas kiek žmogus laiko pinigų namuose , visi supranta( beveik visi) kad artėja karas , reikia kuo daugiau turėti grinų pinigų ,nes karo atvėju visi Jūsų pinigėliai nuplauks į banko sąskaitą . Grinieji pinigai bus vertė .

Vieša paslaptis
Vieša paslaptis,

Kur galimi kyšiai, daugelis institucijų darbuotojų (daugiausia kontroliuojančių), namuose laiko "orinius pinigus" grynais namuose, t.y. apsidraudžia sulaikius su pakiša...

vagis
vagis,

reiks ,kad nebelaikytu,pyst ir nebelaikys.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.