Lietuviška organizacija garsins šalį Lenkijoje (2)

Padėčiai Ukrainoje nuožmėjant, pagalbos poreikiui didėjant, Lietuvos nevyriausybinė organiacija Bonitatem ORG kuria savo padalinį Lenkijos mieste Seinuose. 

Gruodžio 6 dieną Lietuvos konsulate Seinuose susitikimo metu su Lietuvos konsulu, bei burmistru Arkadiusz Nowalski buvo aptaras bendradarbiavimo ir atstovybės kūrimo klausimas. Sutarta, kad netrukus bus pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo sutartis, ir įstaigos komanda, vadovaujama Mindaugo Jonušo, galės pradėti darbus.

Pagrindinė atstovybės veikla - rinkti ir teikti pagalbą Ukrainai ir jos žmonėms, siekti įgyvendinti bendrus lietuvių ir lenkų projektus, populiarinti savanorystę ir taip prisidės tarpusavio ryšių stiprinimo.

Įstaigos vadovo M. Jonušo teigimu, dirbti tarp Lietuvos ir Lenkijos yra visada labai svarbu ir reikšminga, tiek siekiant gerų dvišalių santykių, tiek garsinant Lietuvos vardą, o svarbiausia - bendradarbiauti dėl pagalbos Ukrainai ir jos žmonėms.

„Tikiuosi, kad šis Seinų kraštas taps pavyzdžių mums visiems, bendrystės ir gerų dvišalių santykių kūrimo plotmėje“, - kalbėjo M. Jonušas.

Jau netrukus įstaigos komanda pradės savo darbus Seinų krašte ir pakvies visus norinčius susipažinti iš arčiau.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder