Lietuvos studentams – galimybė studijuoti Pasaulio turizmo organizacijos akademijoje ir atlikti praktiką

Lietuvos studentams – galimybė studijuoti Pasaulio turizmo organizacijos akademijoje ir atlikti praktiką

Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO) Lietuvai skyrė stipendijų studijuoti PTO turizmo akademijoje, atlikti praktiką PTO būstinėje ir dalyvauti mentorystės programose.

Turizmo srities disciplinas pasirinkę Lietuvos studentai jau gali siekti galimybės patobulinti savo gebėjimus, ugdyti verslumo įgūdžius, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, skelbia Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

„Tai puiki galimybė turizmo studentams iš Lietuvos. Bendradarbiavimas su tarptautinėmis turizmo organizacijomis ir mokymasis iš jų specialistų, pasaulinio masto ekspertų, verslo profesionalų leis iš arti stebėti turizmo virsmą ir naujoves bei jas taikyti praktikoje.

Džiaugiuosi, kad PTO, įvertinusi aktyvią Lietuvos veiklą tarptautinėje turizmo organizacijoje, suteikė šią galimybę“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Ministerijos atrinktiems penkiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams bus suteikta galimybė ne tik nemokamai išklausyti mokymo kursą, gauti akademijos diplomą, bet ir atlikti pusės metų praktiką PTO būstinėje Madride.

Bei dalyvauti 6 valandų mentorystės programoje, kurią organizuoja PTO Inovacijų, švietimo ir investicijų departamentas bei aukščiausio lygio privataus sektoriaus technologijų partneriai, pavyzdžiui, „Telefónica“, „Mastercard“, IE universitetas, „Amadeus“.

Pretenduoti gali studentai, kurie šiemet pereina į aukštesnį studijų kursą ar pakopą, perėjo į kitą kursą, įstojo į turizmo magistrantūros studijas, jas tęsia ar rengia daktaro disertaciją turizmo tema.

Jie iki š. m. rugsėjo 10 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai el. paštu turi pateikti motyvacinę anketą su pasiūlymais dėl Lietuvos turizmo ateities per artimiausius 3 metus, nurodyti baigiamojo bakalauro, magistro darbo ar daktaro disertacijos temą, pagrįsti pasirinktos temos aktualumą Lietuvos turizmui ir pateikti argumentų, kuo šie pasiūlymai ir atliekami darbai bus naudingi turizmui.

Anketą galima rasti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos svetainėje.

Geriausius ir inovatyviausius pasiūlymus pateikusiems Lietuvos studentams stipendijos studijuoti PTO akademijoje, atlikti praktiką ir dalyvauti mentorystės programoje bus įteiktos rugsėjo 27-ąją – Pasaulinę turizmo dieną.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder