Parduotas turbūt brangiausias sklypas Gargždų istorijoje

(7)

Ketvirtadienį viešo aukciono metu parduotas, ko gero, brangiausias sklypas Gargžduose. Šia žinia savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Už žemės sklypą galima atsiskaityti iš karto (iki pirkimo pardavimo sutarties pasirašymo dienos) arba išsimokėtinai (ne vėliau kaip per 15 metų ir ne mažiau kaip 20 procentų nustatytos žemės kainos sumokėti iš karto).

Perkant išsimokėtinai, privalomos sumokėti iš karto žemės kainos dalies ir pradinio įnašo skirtumas, žemės sklypo plano ir kadastro duomenų bylos parengimo išlaidos (163,07 Eur), aukciono organizavimo išlaidos (486,00 Eur) ir priverstinės hipotekos įregistravimo išlaidos turi būti sumokėtos iki valstybinės žemės sklypo pirkimo–pardavimo sutarties pasirašymo. 

Perkant išsimokėtinai už įsiskolinimo likutį aukciono laimėtojas moka 5 procentus metinių palūkanų.

Asmenims, turintiems įsiskolinimų, dėl kurių valstybinės žemės sklypai išsimokėtinai negali būti parduodami pagal valstybinės žemės įsigijimą reglamentuojančius teisės aktus, valstybinės žemės sklypas nebus parduodamas išsimokėtinai.

Pradinė aukciono kaina buvo 123 649,07 €, o sklypą pavyko parduoti už beveik 10 kartų didesnę sumą - 1,2 mln. eurų

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder