Lietuva ir Rusija
Maskva įtraukė Lietuvą į Rusijai nedraugiškų šalių sąrašą (10)

Maskva įtraukė Baltijos šalis ir dar šešias valstybes į Rusijai nedraugiškų šalių sąrašą, antradienį pranešė valstybinė televizija „Rossija 1“.

Nedraugiškomis šalimis Rusija dabar laikys JAV, Lietuvą, Latviją, Estiją, Sakartvelą, Ukrainą, Lenkiją, Čekiją ir Jungtinę Karalystę.

Rusijos užsienio reikalų ministerija apie planus paskelbti nedraugiškų šalių sąrašą pranešė pirmadienį. Pasak URM atstovės Marijos Zacharovos, sąrašas buvo sudarytas prezidento Vladimiro Putino nurodymu.

Prezidento įsaku „nedraugiškų“ valstybių atstovybėms draudžiama samdyti „fizinius asmenis Rusijos Federacijos teritorijoje“.

Vyriausybė prireikus galės keisti nedraugiškų šalių sąrašo sudėtį.

Rusija apie tokio sąrašo sudarymą paskelbė virtinei šalių išsiuntus rusų diplomatų, demonstruojant solidarumą su Čekija, praeitą šeštadienį paskelbusia personae non gratae 18 Rusijos diplomatinių darbuotojų, kurie, kaip nurodė žvalgybos tarnyba, buvos specialiųjų tarnybų agentai.

Raktažodžiai
O kodėl Klaipėda turi būti vokiečių? Gal geriau tapti 51 JAV valstija, kartu su visa Lietuva. Man patiktų...
Zenono Paradoksas, 2021-04-30 00:54
NATO draugų neturi, turi tik interesus. O tokios valstybės kaip Lietuva yra išnaudojamos kaip pėstininkai ant šachmatų lentos.
Svetys, 2021-04-29 21:40
Viskas teisingai.Valdžioje esantys JAV pakalikai, vykdo antirusišką politiką. O ko dar tikėtis. Ar Putinas turi kviesti Landsbergį ir bučiuoti į abu žandus.. ?
MemelLander, 2021-04-28 18:37
Sidebar placeholder