Planiniam remontui stabdoma UAB Gren Klaipėda termofikacinė jėgainė

Nuo birželio 5 dienos planiniam įrenginių remontui stabdoma Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi UAB Gren Klaipėda termofikacinė jėgainė, 22:00 valandą buvo nutrauktas šilumos energijos tiekimas į Klaipėdos miesto centralizuoto šildymo tinklą. Numatoma, kad remonto darbai užtruks iki birželio 28 dienos.

Planinio sustojimo metu valomi, inspektuojami ir remontuojami jėgainėje esantys įrenginiai. Taip pat atliekami patobulinimai bei investiciniai projektai jėgainės efektyvumui didinti.

Jėgainės stabdymo darbai atliekami keliais etapais, kurių metu sustabdomi ir ataušinami: turbina ir generatorius, katilas, dūmų valymo įrenginys bei pagalbiniai įrenginiai (siurbliai, vamzdynai, indai ir kt.).

Birželio 5 d. 18 val. buvo stabdoma turbina ir elektros generavimas, nutraukiamas kietojo kuro tiekimas, 20:30 val. kuriami dujiniai degikliai, kurių pagalba katile esantis kuras pilnai išdeginamas. 00:30 val. atidaromos katilo durys aušinimui, o sekančią dieną pradedami valymo, inspekcijos ir remonto darbai, kurie truks apie tris savaites.

UAB Gren Klaipėda termofikacinė jėgainė planiniam remontui yra stabdoma kasmet, taip užtikrinamas patikimas jėgainės darbas ištisus metus.

***

Pagrindinė Šiaurės Europos žaliosios energetikos bendrovės „Gren“ veiklos kryptis – kurti ir teikti tvarius energetikos sprendimus centralizuoto šilumos tiekimo srityje, tenkinant kasdienius vietinių bendruomenių poreikius bei tausojant aplinką. „Gren“ siekia organiškai plėsti dabartinę savo veiklą, augti bei įžengti į pramoninių energijos sprendimų rinką.

Šiuo metu „Gren“ energetikos bendrovės veikia Pernu ir Tartu Estijoje, Daugpilyje, Jelgavoje, Liepojoje ir Rygoje Latvijoje bei Klaipėdoje, Kaune, Joniškyje ir Švenčionyse Lietuvoje.

Gren Holding Company B.V.“ – Baltijos šalyse ir Suomijoje veikiančių „Gren“ bendrovių patronuojančioji įmonė.

Išsamesnę informaciją apie „Gren“ rasite interneto svetainėje: www.gren.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder