Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ar tu turi poziciją, ar nori būti geras visiems, t.y. niekam. Drungnas kaip šiltas alus, kurio niekas nebenori...
Mere, 2021-05-25 13:22
Tai niekur ne parašyta kad po savaitės atsiūsti (spausdinti) paso update...
Praeivis, 2021-05-25 08:54
Atsisiunčiau į telefoną tą "pasą". Jokia problema, jei telefonas nors truputį išmanesnis už seną gerą VEF laidinį :). Kai tas QR kodas pasens, po savaitės atsisiųsiu naują ir tegu riogso prie visų atsiųstųjų dokumentų, valgyti neprašo, o prireikus - bus.
Nieko Baisaus, 2021-05-25 02:53
Nesu kategoriškai nusiteikęs nei „už“, nei „prieš“. Manau, kad žmogus turi pats pasirinkti, reikia jam galimybių paso, ar ne", - savo nuomonę išsakė V. Grubliauskas.. . Šitas požiūris ir turėtų būti priimtas, kaip vienintelis teisingas. Žmogus turi pats spręsti reikia keistojo paso ar ne, reikia eiti į kavinės vidų ar ne, reikia skiepytis ar ne, galų gale net su privaloma karo tarnyba taip turėtų būti. Nes dabar tai visiška nelygybė pasirodo. Dundukai, kurie nei kiek nesilaikė karantino ir gyvena, taip sakant, toli gražu ne sveiką gyvenimą, pasigave virusą ir juo persirge dabar turi laisvę. O žmonės tvarkingai gyvenantys, kurie galbūt visai neserga, negali į restoraną įeiti pavalgyti 😄 kiekvienas turim savo laisvę ir sveikatą ir už ją turim būt patys atsakingi, niekas negali ir neturėtų tavo laisvės varžyti, ypač tokiais diskriminaciniais dalykais kaip dar vienas neaiškus pasas
Gyventojas, 2021-05-25 00:33
Daunu gauja valda Lietuva
Klp, 2021-05-25 00:01

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.