Gitanas Nausėda

Prezidentas Gitanas Nausėda sveikina su 33-iomis Nepriklausomybės atkūrimo metinėmis: iki šiol tvirtai žengiame laisvės keliu

(1)

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda sveikina su 33-iomis Nepriklausomybės atkūrimo metinėmis. Prezidentas kviečia pasiteikti šią šventę pakiliomis nuotaikomis, prisimenant Lietuvos kelią į nepriklausomybę ir ištrūkimą iš Sovietų sąjungos „Tautų kalėjimo“.

„Kiekviena Kovo 11-oji – tai šventė, kuri nuteikia pakiliai. Kasmet ji primena mums, kas esame ir ką galime nuveikti bendromis pastangomis.

Prieš 33 metus garsiai ir aiškiai paskelbėme, kad mūsų likimas – gyventi nepriklausomai. Pasiryžę patys kurti savo gerovę, pirmieji ištrūkome iš tautų kalėjimo – ir šią teisę apgynėme, kai į ją buvo pasikėsinta“, – savo sveikinime teigia G. Nausėda.

Pasak šalies vado, Lietuva ir jos žmonės ir toliau tvirtai žengia laisvės keliu ir kuria „svajonių Lietuvą“. G. Nausėda linki visiems Lietuvos piliečiams kartu dirbti kuriant valstybę, kuri būtų dar šviesesnė, gražesnė ir stipresnė.

„Iki šiol tvirtai žengiame laisvės keliu, bendromis jėgomis kurdami svajonių Lietuvą. Sulig kiekvienu žingsniu skleidžiame vis daugiau šviesos ir tiesos. Skubėdami į pagalbą kitiems, plečiame savo galimybes“, – tvirtino prezidentas.

„Ir šiandien, kai važiuoju per Lietuvą, kiekviename jos kampelyje matau žmones, kurie daug ir sunkiai dirba, kad mūsų šalis būtų dar šviesesnė, gražesnė bei stipresnė.

Todėl šią Kovo 11-ąją kviečiu visus pasitikėti savo jėgomis ir tikėti ateitimi. Kartu siekime, kad Lietuvoje gyventi būtų saugiau ir geriau, ir kad čia šaknis įleidusi laisvė atlaikytų visus laiko išbandymus!“, – linkėjo G. Nausėda.

1990 metų kovo 11 dieną Aukščiausioji Taryba - Atkuriamasis Seimas paskelbė, kad atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė.

Už Aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo“ balsavo 124, susilaikė 6 deputatai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder