Prezidentas pasveikino karalių Karolį III gimimo dienos proga

Prezidentas Gitanas Nausėda šeštadienį pasveikino Jungtinės Karalystės karalių Karolį III gimimo dienos proga.

Prezidentas pasidžiaugė puikiais Lietuvos ir Jungtinės Karalystės dvišaliais santykiais ir glaudžiais žmogiškaisiais saitais, rašoma Prezidentūros pranešime spaudai.

„Mūsų valstybės yra šalys bendramintės, vienijamos bendrų vertybių, pagarbos laisvei ir demokratijai. Esu tikras, kad dialogą tarp mūsų šalių plėsime ir ateityje“, – rašoma G. Nausėdos sveikinime.

Lietuvos vadovas pabrėžė, kad Jungtinė Karalystė yra svarbi ir patikima Lietuvos sąjungininkė Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, ir akcentavo itin vertinantis svarų Jungtinės Karalystės indėlį prisidedant prie Lietuvos ir viso Baltijos regiono saugumo stiprinimo.

Šalies vadovas įsitikinęs, jog Lietuva ir Jungtinė Karalystė ir toliau teiks visokeriopą paramą už savo laisvę ir bendras mūsų vertybes kovojančiai Ukrainai ir jos žmonėms. Pasak prezidento, tik veikdami kartu galėsime užtikrinti saugumą ir taiką Europoje, teigia Prezidentūra.

Lietuvos Prezidentas palinkėjo karaliui Karoliui III asmeninės laimės, geros sveikatos ir stiprybės, o karališkajai šeimai ir visiems Jungtinės Karalystės žmonėms – visokeriopos gerovės ir sėkmės.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder