Registrų centras pradeda dirbti pagal naują organizacinę struktūrą ir didina atlyginimus

Registrų centras pradeda keliones po regionus galimybių pasui išduoti

Nuo pirmadienio Registrų centras pradeda keliones į regionus, kuriuose nėra jo padalinių, kad padėtų gyventojams įgyti galimybių pasą.

Pirmadienį jo specialistai lankysis Alytaus rajone: Raitininkų, Simno, Punios, Butrimonių ir Pivašiūnų seniūnijose.

Vėliau šią savaitę jie vyks į Birštono savivaldybę.

Paskutiniąją rugpjūčio savaitę numatoma išvyka į Kauno rajone esančias Babtų, Zapyškio ir Samylų seniūnijas, Kazlų Rūdos savivaldybę, Šiaulių rajone esančias Kuršėnų ir Gruzdžių seniūnijas, taip pat Panevėžio rajono savivaldybę.

Detalesnį išvykų grafiką ir tikslius laikus bei vietas, kur gyventojai gali atvykti atsiimti galimybių pasą, galima rasti Registrų centro interneto svetainėje. 

Į savivaldybes sutartu laiku atvyks Registrų centro darbuotojai ir savivaldybių pasiūlytose patalpose nemokamai atspausdins galimybių pasą visiems, kam jis priklauso, t. y. yra pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ligos, ja persirgusiems, turintiems pakankamai antikūnų ar turintiems neigiamą mokamo PGR tyrimo rezultatą.

Nurodytu laiku atvykusiems gyventojams tereikia su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą.

Registrų centro specialistams sistemoje patikrinus duomenis ir įsitikinus, kad asmeniui priklauso galimybių pasas, jis gyventojams per kelias minutes bus atspausdintas ir įteiktas.

Registrų centras primena, kad greičiausias būdas gauti galimybių pasą yra interneto svetainė www.gpasas.lt, kur jį galima atsisiųsti patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis.

Tokių priemonių neturintiems ar jomis nesinaudojantiems asmenims galimybių pasas nemokamai išduodamas Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, pateikus asmens dokumentą.

Šie klientai aptarnaujami ir be išankstinės registracijos, tačiau nenorint laukti gyvoje eilėje ir siekiant efektyviau planuoti savo laiką patartina vizitui užsiregistruoti iš anksto.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder