Savaitė Klaipėdos rajono savivaldybėje

Klaipėdos rajono savivaldybė pristato svarbiausius darbus.

Vaiteliuose bus asfaltuojamos dvi gatvės

Sodininkų bendrija „Vaiteliai“ netrukus sulauks pokyčių. Bus asfaltuojamos dvi gatvės – Miškų ir Akacijų alėjos.

Bus asfaltuojama nuovaža nuo kelio Gargždai–Kretinga į Miškų al. iki susikirtimo su Akacijų al., taip pat Akacijų al. iki susikirtimo su Gėlių al. Iš viso – daugiau nei 1,8 kilometro.

Skelbtą konkursą laimėjo ir remonto darbus vykdys UAB „Inkomsta & Co“. Jų vertė – netoli 785 tūkst. eurų. Prie šio projekto įgyvendinimo savo lėšomis dalinai prisideda ir patys sodininkai.

„Džiugu, kad judame į priekį ir vis daugiau rajono gatvių sulaukia asfalto. Nors iki 2025-ųjų liko dar nemažai laiko, kai kuriose seniūnijose jau įgyvendintas ir 5 metų planas. Siekiame, kad pokyčiai būtų matyti visame rajone“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gyventojai aptarnavimo kokybę Savivaldybėje gali vertinti nuolat

Klaipėdos rajonas

KLAIPĖDOS RAJONAS. Jau šiandien aišku, kad dėl mero posto Klaipėdos rajone varžysis mažiausiai 8 kandidatai. Redakcijos archyvo nuotr.

Ar gyventojams patogus Savivaldybės ir seniūnijų darbo laikas? Ar ilgai tenka laukti priėmimo? Kaip vertinama teikiamų viešųjų paslaugų kokybė?

Norint atsakyti į visus šiuos ir kitus klausimus, siekiant geresnės aptarnavimo kokybės bei aukštesnio pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis, gyventojai buvo prašomi pildyti specialią anketą.

Su apklausos rezultatais galima susipažinti internetiniame Klaipėdos rajono savivaldybės puslapyje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Naujienos“.

„Dėkoju visiems, kurie skyrė savo laiko ir pildė anketą. Mums, kaip viešąsias administracines paslaugas teikiančiai įstaigai, be galo svarbus grįžtamasis ryšys ir darbo vertinimas.

Tik taip galime gerinti aptarnavimą. Tikrai atsižvelgsime į gautus duomenis, juos analizuojame ir tobulinsime procesus, siekdami geresnės gyventojų aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybės“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Anketą galima pildyti nuolat. Ją rasite https://apklausa.klaipedos-r.lt/

Kviečiame dalyvauti vaikų vasaros poilsio programų konkurse 2023 m.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia teikti paraiškas Vaikų vasaros poilsio programų, finansuojamų biudžeto lėšomis, konkursui.

Programų teikėjai ir vykdytojai gali būti švietimo teikėjai, turintys teisę vykdyti švietimo veiklas, nepriklausomai nuo jų teisinio statuso, ir savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos ir registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR).

Konkursui turi būti teikiamos programos, kuriose numatoma užimti tik Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų arba kitų mokyklų mokinius, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje. Programos turinys įgyvendinamas per vieną pamainą.

Viena pamaina – ne trumpesnė kaip 5 kalendorinės dienos. Vienos dienos vaikų užimtumo trukmė – ne trumpesnė kaip 8 valandos. Programos įgyvendinimas gali būti kartojamas kelias pamainas. Savivaldybė iš dalies finansuoja tik vieną stovyklos pamainą, nepriklausomai nuo jos tipo.

Paraiškos teikiamos iki 2023 m. balandžio 14 d.

Paraiškos teikiamos adresu: Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, Vaikų vasaros poilsio programų konkursui Klaipėdos rajono savivaldybėje, Klaipėdos g. 2, LT-96130 Gargždai.

Daugiau informacijos apie konkursą suteiks Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus patarėja Vilma Gudzevičienė tel. 8 658 88 796, el. paštu [email protected]

Vaikų vasaros poilsio programų konkurso organizavimo dokumentus ir jų priedus rasite internetinėje svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Skelbimai“ – „Paraiškos-konkursai“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder