Nu ir kam čia šitie amžinai alkani kormoranai!!! Ką jie gero daro? Paukščių miletojams ir aišku aplinkos komiteto veikėjams labai patinka kai šitie apsika ir išdžiovina miškus,suryja tonas mūsų žuvų,priderge visur kur tik apsistojo šitų kormoranų kolonijos,siaubo filmai galima filmuoti.... Mano nuomonė kategoriška medžioti ištisus metus be jokių limitu ir apribojimų!!!!!! Kas šituos parazitinius paukščius gina ir saugo tikrai tik su tam tikrais tikslais daro tai, Lietuvos naudai nedirba šitie veikėjai...
Igoris
Igoris ,
Kormoranas. Baklanas
Lengva valgyti žuvį virs 1 kg.
Aš nekalbu apie. Mažas ..
9'340 porų
9'340 porų,
tai 18'680 paukščių.
Per parą vienas kormoranas suryja apie 500 gr. žuvies, dar tiek pat sužaloja negalėdamas praryti. Taigi per parą Lietuvos vandens telkiniuose kormoranai sunaikina beveik 19 tonų žuvies, per mėnesį 570 tonų, per savo buvimo Lietuvoje 8 mėnesių sezoną : 4560 tonų, o apie jų Išmatų sunaikintus hektarus gražiausių miškų, net pagalvoti skauda.Tiek jie mums kainuoja, o kokia iš jų nauda ?
Marą pernešančios žiurkės, kaip nekalti kūdikiai prieš šiuos paukščiukus
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Nu ir kam čia šitie amžinai alkani kormoranai!!! Ką jie gero daro? Paukščių miletojams ir aišku aplinkos komiteto veikėjams labai patinka kai šitie apsika ir išdžiovina miškus,suryja tonas mūsų žuvų,priderge visur kur tik apsistojo šitų kormoranų kolonijos,siaubo filmai galima filmuoti.... Mano nuomonė kategoriška medžioti ištisus metus be jokių limitu ir apribojimų!!!!!! Kas šituos parazitinius paukščius gina ir saugo tikrai tik su tam tikrais tikslais daro tai, Lietuvos naudai nedirba šitie veikėjai...
Kormoranas. Baklanas
Lengva valgyti žuvį virs 1 kg.
Aš nekalbu apie. Mažas ..
tai 18'680 paukščių.
Per parą vienas kormoranas suryja apie 500 gr. žuvies, dar tiek pat sužaloja negalėdamas praryti. Taigi per parą Lietuvos vandens telkiniuose kormoranai sunaikina beveik 19 tonų žuvies, per mėnesį 570 tonų, per savo buvimo Lietuvoje 8 mėnesių sezoną : 4560 tonų, o apie jų Išmatų sunaikintus hektarus gražiausių miškų, net pagalvoti skauda.Tiek jie mums kainuoja, o kokia iš jų nauda ?
Marą pernešančios žiurkės, kaip nekalti kūdikiai prieš šiuos paukščiukus
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.