Agnė Jagelavičiūtė
Agnė Jagelavičiūtė: „Jūs neaiškinsit ką man daryt, tada aš nesakysiu kur jums eiti“ (17)

Vis dar netylant savaitgalį įvykusio Agnės Jagelavičiūtės skandalo atgarsiams, stilistė socialiniuose tinkluose sureagavo į gaunamus piktus ir pašaipius komentarus.

Žinoma moteris trečiadienio rytą feisbuke pasidalijo nauju įrašu, skirtu ją kritikuojantiems sekėjams.

„Nedidelis senų taisyklių priminimas:

1) Čia MANO profilis ir jūs neaiškinsit, ką man daryt, tada aš nesakysiu, kur jums eiti.

2) Jūsų „nuomonė“, jei jūsų kompetencija yra „pati sau bosas“, reikšminga, kai kalbame apie šikpoperio minkštumą. Nes vidaus degimo varikliuose jūsų nuomonė – 0.

3) Prieš komentarą nuoširdžiai žiūrime į veidrodį.

4) Aš ne skolinga mokyti jus ir tuo labiau ne jūsų etikos trenerė. Pusei inteligentų prieš rašant dar silkės kaulą nuo skruosto reiktų nusiimti.

5) Čia ne savivaldybė. Nepatinkat – p**dinat be soc. išmokų.

6) Debilai, homofobai, pridurkai, kurie nesugeba skaityti teksto, tik antraštes, šeimų maršo lankytojai ir antivakseriai išsibanina patys tyliai, nes visiems P**UI.

7) Baigiat vaidinti Liudviko 16 svitą, išsitraukiat šakes iš kišenių ir gana stebėtis suaugusių žmonių literatūra, arba kitaip, nepatinka, pasol n**ui. (Dievas mato, bandžiau nesikeikt, bet jūs nesuprantat tada, ką kalbu.)

8) Jei sugebat matyti tik selektyviai – tik mano komentarus, kur esu išprovokuota krūvos debilų, bet kažkodėl nematote paramos vaikams soc. aktų, knygų, moterų emancipacijos skatinimo – dosvidanija, jūs fake kiaunės.

9) Manęs šiandien bus daug, tai žiūrėti pirmą punktą dar kartą!

O šiaip tai labas rytas, gražūs žmonės!“ – feisbuke rašė A. Jagelavičiūtė.

Primename, kad savaitgalį žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose plačiai nuskambėjo A. Jagelavičiūtės konfliktas su kaimynais. 

Vaizdo įraše kaimynas užfiksavo, kaip A. Jagelavičiūtė prie jo durų plūsta necenzūriniais žodžiais, o ant durų užrašiusi juodu rašikliu. Užfiksuota ir stilistės asistentė Aistė Sarokienė, kuri kelis kartus bandė už rankos vesti A. Jagelavičiūtę namo, tačiau nesėkmingai.

Kaip pasakojo kaimynas, konfliktai su žinoma moterimi prasidėjo 2016 m. Kaimynas pasakojo, kad iš pradžių santykiai buvo geri, o vėliau dažnai pasigirsdavo triukšmas, balkonas užpiltas vandeniu, drabstomos žemės.

Raktažodžiai
Žinoma, kad Agnė parodė save ne iš gerosios pusės. Tačiau nepateisinu ir kaimyno, kuris leidžiasi į konfliktus ir pats nebūdamas šventas. Turiu ir aš tokį kaimyną. Apsaugok viešpatie
Danutė, 2021-06-20 14:05
Nesena esu,bet šį tą jau prisimenu. Kokie buvo inteligentai,einantys į viešumą.Kaip jie kalbėjo.Kaip atrodė.Ką jie kalbėjo.... Ir tai tolsta lyg miražas... Jų vietas užtikrintai,iškeltom galvom, pakankamai tuščiom, užima auštesnysis "varšafkių" sluoksnis.Daugiau pinigo,brangesni skudurėliai,brangesnės grožio procedūros.Ir begalinis savojo AŠ išdemonstavimas....O to AŠ gi realiai net nėra...
Mama, 2021-06-19 10:13
Vaivorykštiniai, matot Gražulį, Orlauską, bet jūs pasigėrėkit savo rėmėjų -Maldeikienės, šitos Agnės, dar dainininkės jadzės leksikonu. Jam lygių iš Šeimų maršo atstovų lūpų net anekdotų lygyje dar neteko girdėti. Jūs ,,aukštumoje", sveikinu !!!
Skaitytoja, 2021-06-17 12:29
Sidebar placeholder