Agnė Jagelavičiūtė padavė pareiškimą policijai: kaimynui skirta bauda (4)

Tarp žinomos stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimynų perbėgo juoda katė. Po penktadienį naujienų portalo lrytas.lt paviešinto skandalingo vaizdo įrašo ir kaimyno pasakojimo, policija pradėjo tirti detales. Antradienį paaiškėjo, kad pirmiausia, baudą turės sumokėti kaimynas.

Vaizdo įrašas sukėlė didelį šaršalą: jame buvo užfiksuota, kaip A. Jagelavičiūtė išplūdo kaimyną necenzūriniais žodžiais.

Be to, užfiksuota, kaip garsi moteris pareiškia, jog ant kaimynų durų juodu žymekliu užrašė necenzūrinį žodį.

Praėjusį penktadienį kaimynas lrytas.lt prisipažino, kas šį kartą įsiutino Agnę. Jo žodžiais tariant, jam buvo pabodę įvairūs konfiltai su kaimyne, tad nutarė ją akivaizdžiai pamokyti. Anot jo, konfliktai tęsiasi penkerius metus.

„Jūs spręskit, ar aš buvau teisus, ar ne. Galvoju, juk nepaimsiu tos žemės, nemesiu jai į trečią aukštą iš antro. Arba nepilsiu atgal vandens. Tad paėmiau keletą šiukšlelių ir numečiau jai po durimis ant kilimėlio. Atvirai prisipažįstu.

Norėjau, kad ji suvoktų, jog negalima taip elgtis. Užtat ji taip rėkia vaizdo įraše“, – situaciją nupasakojo A.Jagelavičiūtės kaimynas, kuris po konflikto parašė dar vieną pareiškimą policijai (iš viso jis parašęs 12 pareiškimų).

Tačiau pirmoji tą padarė A.Jagelavičiūtė. Pamačiusi prie durų šiukšles, pirmiausia, ji parašė pareiškimą policijai. Jam buvo skirta adiministracinė bauda 10 eurų.

Dėl viso konflikto birželio 15-osios rytą kaimynas buvo pakviestas į policijos 3-iąjį komisariatą duoti parodymų. Taip pat jis perdavė policijai vaizdo įrašą.

„Ką tik sumokėjau baudą. Tyrėjas man sakė, kad ji parašė pareiškimą. Galbūt, jie man pirmiau išrašė baudą todėl, kad dar nebuvo turėję to įrašo“, – sakė jis.

Kaimynas tikisi, kad Agnė apmokės už durų remontą.

„Nežinau, kiek kainuos. Man visai nereikia jos pinigų, bet kad apmokėtų durų remontą“, – lrytas.lt kalbėjo kaimynas.

„Vienam iš kivirčo dalyvių, šiandien, birželio 15 dieną, buvo surašytas protokolas ir skirta 10 eurų bauda už paliktas šiukšles. Jis sutiko, šiukšlių jis nesurinko, užtat jam buvo skirta bauda pagal ANK 366 straipsnį – tvarkos ir švaros taisyklių pažeidimą“.

Po penktadienį kilusio skandalo Agnė buvo atsivėrusi tylos siena. Po poros dienų, pirmadienį, socialiniame tinkle ji pateikė savo versiją. Ją galite skaityti čia.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas naujienų portalui lrytas.lt patvirtino informaciją, kad kaimynui paskirta bauda.

Raktažodžiai
O kas yra Lietuvoje tikras elitas? Ūkininkas, amatininkas, samdomas specialistas, inžinierius, tie kas kuria vat tokioms "garsenybėms" gerovės sąlygas. Manau, kad situaciją reikia keisti, kad šis ekranų "elitas" sužinotų savo tikrąją vertę ir pamatytų savo veidą be piaro.
Nord Valdui, 2021-06-16 07:42
Va ir pasirode tikras”elito” veidas: keiksmazodziai ir istines snukelis.
Valdas, 2021-06-15 20:13
Instagrame ji rodo, kaip balkone, valo puodus, orkaitės groteles, taip reklamuodama įvairias chemijos prekes.Todėl nenuostabu, kad kaimynui purvinas vanduo laša ant langų, palangių…
La, 2021-06-15 19:57
Sidebar placeholder