Andrius Užkalnis: sąmokslo teorijos apie koronavirusą – pervargusios visuomenės požymis

Korona, skiepai ir kiti nematomi pavojai – nepaprastai derlinga terpė sąmokslo teorijoms. Yra tikinčių, kad korona – tai trečiasis pasaulinis karas, kuriuo siekiama naikinti žmoniją. O skiepai – tai specialūs čipai, kuriais galingieji, per 5 G antenas, valdys mus visus. Dar kalbama, kad korona – tai dirbtinis intelektas, kurį sukūrė milijardierius Bilas Geitsas. 

Arba, kad pasaulio ateitis – masonų, iliuminatų ir driežažmogių rankose.  Šį vakarą 19.30  LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – visa tiesa apie sparčiai sklindančias sąmokslo teorijas.

Žurnalistas ir rašytojas Andrius Užkalnis nė kiek nesistebi, kad šiuo metu įvairios sunkiai paaiškinamos nesąmonės – itin gajos. Žmonės tiki, kad  pasaulį valdo galingieji masonai ar iliuminatai ir nuo jų priklauso mūsų likimas. Anot Andriaus, tai visų pirma – pervargusios, įbaugintos visuomenės ženklai, kurie, deja, akistatoje su Covid–19 vis labiau ryškėja.

Kad sąmokslo teorijos išties plinta, kone kasdien įsitikina ir gydytojas Valerijus Morozovas, kurio pacientai dažnai klausinėja pačių keisčiausių klausimų. Pavyzdžiui, ar darant covid testą galima pradurti aurą, ar pašvietus termometru į kaktą, galima pažeisti „trečią akį“, ar korona iš tiesų egzistuoja, ar reikia skiepytis... O naujausias „topas“ – kad „skiepą bando platinti per moteriškus tamponus...“

Beje, sąmokslo teorijos lydi ne tik koroną, bet ir kitas paslaptingas vietas.

Pavyzdžiui, Astravo atominę elektrinę ar Černobylį. Pasimokę iš Černobylio avarijos žmonės dažnai skambina į radiacinės saugos centrą Vilniuje pranešti, kad iš Astravo jau virsta dūmai, kad atominė  katastrofa – jau įvyko...

Ar tokiai nelaimei jau reikia būti pasiruošus? Ar namuose būtina turėti vandens, vaistų ir kitokių atsargų? Ar mus išgelbėtų... bunkeriai? Kas ir kodėl tuos bunkerius stato? Ir kaip pasaulio kataklizmams ruošiasi Merkinės piramidės statytojas Povilas Žėkas?

Apie visa tai – jau šį vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder