Apie gyvenimą po šou ir globėjos kritiką - 10 tūkst. eurų laimėjęs Radžis (2)

Pandemijai sustabdžius šou verslo pasaulį, daugelis atlikėjų liko be darbo ir buvo priversti sukti galvas, kaip išgyventi šį nelengvą etapą. Karantino suvaržymai skaudžiai smogė ir atlikėjui Radžiui Aleksandrovičiui, kuris, ilgą laiką negalėdamas dainuoti, ėmė jausti depresijos simptomus.

Gelbėjimosi ratu Radžiui tapo projektas „Didysis šou burbulas“, kurį atlikėjas netgi laimėjo.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Radžis atvirai papasakojo apie šio projekto užkulisius ir tai, kaip pasikeitė jo gyvenimas po projekto.

Aštuonis mėnesius trukęs sėdėjimas namuose ekspresyvųjį Radžį išvargino, tad skambutis, kviečiantis į projektą „Didysis šou burbulas“, jam tapo tikru išsigelbėjimu nuo vienatvės ir nuobodulio.

Archyvų nuotr.

Svarbiausia – žiūrovų meilė

Atlikėjas neslepia, kad iš pradžių jam kėlė nerimą tai, kad jaunimas gali nesuprasti jo muzikos, tačiau savimi jis tikėjo šimtu procentų. Ir nors nė nenumanė, kad taps nugalėtoju, kartu jis tvirtai žinojo tai, kad negali sau leisti pralaimėti.

Svarbiausia atlikėjui buvo laimėti žmonių simpatijas ir daryti tai, ką moka geriausiai. Radžis laidoje atviravo, kad įvairiuose projektuose, kuriuose dalyvavo, komisijų būdavo „nutarkuotas į antrą ar trečią vietą“, o sėkmę jam atnešdavo būtent žiūrovai.

Archyvų nuotr.

„Aš džiaugiuosi, kad laimėjau žmonių dėmesį. Įsivaizduokite, dešimt savaičių būti lyderio pozicijoje.

Mane myli paprasti žmonės, nes aš dainuoju paprastą, suprantamą muziką, ir jiems tai yra priimtina.

Gal dar mėgsta dėl tos mano charizmos, nežinau, bet aš neturiu ypatingų gabumų ar kažkokio balso. Aš ir nesistengiu jo rodyti – dainuoju taip, kaip dainuoju.

Einu tokiu keliu, kurį tikrai suprantu, ir ką aš tikrai žinau, kad moku“, – atviravo Radžis.

Eksperimentų scenoje nereikia – labiausiai jis nori, kad žmonės mylėtų jį tokį, koks jis yra. Atrodo, kad taip ir yra – gerbėjams patinka ne tik Radžio atliekamos dainos, bet ir jis pats: paprastas, atviras ir tiesmukas, nestokojantis žavesio ir charizmos.

Per dešimt savaičių projekte įvyko begalė linksmų dalykų. Apie dalį jų iš laimėtojas papasakojo pats: kaip gimė daina apie purptelėjimus, koks romas turi alergiją arkliams bei kitas smagias istorijas.

Kur eiti kritikams?

Radžis viso projekto metu išliko savimi, nieko neslėpė, buvo atviras ir paprastas, o visą kritiką jam telefonu išsakydavo globėja Vida. „Sakė kad labai daug valgau – rodo, kad valgau arba guliu ir nosį krapštau.

Taip nebuvo. Taip, aš pagulėdavau, nes man reikėdavo poilsio, atsigaudavau. Bet ir eidavau repetuoti“, – pasakojo Radžis.

Paklaustas, kaip reaguoja į komentarus, atlikėjas neslėpė, kad anksčiau juos skaitydavo, tačiau laiku suprato, kad visokių komentarų yra ir bus.

Archyvų nuotr.

„Dabar, jei matau, iškart dedu bloką ir net nesiaiškinu – man nereikia blogų emocijų, reikia tik gerų. Užtenka tų blogų emocijų. Suprantu, kad kiekvienam neįtiksi, bet aš irgi nenoriu kiekvienam įtikti ir patikti.

Jei aš tau nepatinku, tai tu man irgi nepatinki, tai negi mes aiškinsimės tris valandas apie tai, kaip mes vienas kitam nepatinkame?

Kam? Blokas, ir eini namo. Viskas“, – teigė Radžis.

Gyvenimas po šou

Po šio šou Radžio gyvenimas pasikeitė – tarp jo gerbėjų atsirado daugybė jaunų žmonių, o ir jis pats, projekte susipažinęs su jaunosios kartos atlikėjais, ne tik įgijo naujų draugų, bet ir ėmė klausytis kitokios muzikos.

Archyvų nuotr.

Svarbiausias yra ne tik gautas laimėjimas, bet ir tai, kad Radžis sutiko žmones, su kuriais nori bendrauti ir po projekto.

Labiausiai jis prisimena savo kambariokus – legendinės grupės „Rondo“ lyderį Aleksandrą Ivanauską-Farą ir aktorių Marių Jampolskį.

Su Marium Radžis jau įrašė dainą, o vasarą visi „Didžiojo šou burbulo“ dalyviai su vasaros turu važinės koncertuodami po Lietuvą.

Archyvų nuotr.

Šių gyvų susitikimų su gerbėjais Radžis nekantriai laukia – jam tai labai daug reiškia. „Tos dešimt savaičių įrodė, kad žmonės nori mane matyti, nes kartais aš save pakritikuoju.

Bet tik aš pats ir mano artimieji bei tam tikri žmonės, kuriuos gerbiu, gali mane kritikuoti, kiti – ne. Tokių aš nevertinu, nereikia man tokios kritikos. Aš vertinu tuos žmones, kurie vertina mane.

Žmonės mane įvertino ir pajautė, kad viskas eina paprastai, bet ne prastai. Žmonių meilė artistui yra pati svarbiausia. Visa kita šiandien yra, rytoj nėra“, – teigė Radžis.

Archyvų nuotr.

 

Radži dainuok ir toliau tu šaunuolis uždegantis visus, o bobulės irgi žmonės su patirtim matančios grožį AČIŪ
Ramutė, 2021-06-06 12:13
laimėjo bobulės, kurios už jį balsavo.
gėda, 2021-06-06 12:00
Sidebar placeholder