Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ ordinas - gamtos darželio vadovei

Penktadienį asociacija „Mano miestas Klaipėda“, minėdama savo dvyliktąjį gimtadienį, pagerbė asociacijos valdybos narius, dirbusius praėjusią kadenciją, inauguravo naują prezidentą ir įteikė apdovanojimą už meilę Klaipėdai.

Naujuoju asociacijos prezidentu vieneriems metams paskirtas aktyvus klaipėdietis Aurimas Mockus. Regalijas jam perdavė vienuoliktoji asociacijos prezidentė Teresė Žorniakienė.

„Ačiū visai komandai už pasitikėjimą. Šiuo metu mane apėmė labai gerų emocijų pliūpsnis, bėgioja šiurpuliukai po visą kūną. Tai didelė atsakomybė, priimu ją atsakingai. Tikrai stengsiuosi, kad „Mano miestas Klaipėda“ būtų dar labiau žinoma asociacija, kad mūsų darbai pasiektų ne tik Klaipėdos kraštą, bet ir visą Lietuvą ir už Lietuvos ribų“, - sakė naujasis asociacijos prezidentas, pažadėjęs siekti, kad visi žmonės uostamiestyje būtų laukiami ir visiems atsirastų vietos.
 

Asociacija jau ne pirmus metus įgyvendina iniciatyvą apdovanoti miestui nusipelniusius žmones. Ordiną „Už meilę Klaipėdai“ šiais metais nuspręsta skirti švietimo srities atstovui.

Ordinui gauti buvo pasiūlyti devyni savo sričių profesionalai, nuoširdžiai dirbantys savo darbą: Jovita Saulėnienė, Lilija Bručkienė, Vygantas Vareikis, Marijus Šidlauskas, Raimonda Nabažaitė, Roma Bončkutė, Vytautas Staugas, Kęstutis Videikis ir Janina Urbikienė.

„Šie žmonės yra tarsi mūsų kelrodžiai vedliai didžiuliame žinių vandenyne. Jie daro tai, kas yra labai svarbu. Manau, jie yra vieni svarbiausių Klaipėdos bendruomenės narių, kurie prisideda prie jaunosios kartos ugdymo“, - sako asociacijos atstovas Gintaras Bendžius.

Asociacijos atstovų ir dienraščio „Vakarų ekspresas“ skaitytojų sprendimu, apdovanojimas skirtas J. Urbikienei, gamtos darželio „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ vadovei. Akcentuota, kad J. Urbikienė suburia kolektyvą, kuris su didžiule meile ugdo vaikus – „Vilties miesto“ piliečius. 

Ji taip pat prisidėjo prie Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno prieigose kuriamo išskirtinio sensorinio sodo kūrimo. Ši oazė bus skiriama autizmo spektro paliestiems vaikams, onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems, kuriems praleistos valandos sensorinėje aplinkoje palengvins socialinę adaptaciją, pagerins darbo įgūdžius bei padidins galimybę integruotis darbo rinkoje.

Atsiimti apdovanojimo J. Urbikienė į sceną lipo su didžiule palaikymo komanda. 

„Šis ordinas yra „Šv. Pranciškaus paukštelių“ įstaigai, bendruomenei ir „Vilties miestui“, nuo kurio viskas ir prasidėjo. Ačiū tėvams, vaikams, kad patikėjo šia idėja ir buriasi. Labai noriu palinkėti trijų dalykų sau ir visiems kitiems. Pirmas - žaiskime su savo vaikais. Net kai užaugame, žaiskime, nepamirškime, kad mūsų širdyje gyvena vaikas.

Antras dalykas - skaitykime knygas. Trečias - bendraukime tarpusavyje, leiskite vaikams pažinti ne tik savo šeimos narius, bet ir kuo daugiau aplinkinių žmonių. Tegul vaikai pažįsta pasaulį per mus supančius žmones", - kalbėjo laureatė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder