Joninės Gargžduose

Astrologė: kas Joninių savaitę laukia kiekvieno Zodiako ženklo

Kas laukia Joninių savaitę? Astrologė Palmira atsikleidė, ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui.
 

Avinas (03 21–04 20)

Nors savaitės pradžioje užplūs jėgos, noras imtis ko nors drąsaus, radikalaus, nepamirškite, kad prasideda Vėžio metas, kai geriau naujiems darbams neužsimoti, o susitelkti į tai, ką dabar veikiate, gilintis į ankstesnius laimėjimus – būtent ten ieškokite įkvėpimo.

Antradienis, trečiadienis palankūs kreiptis pagalbos į draugus, giminaičius – jie supras ir parems. Itin apgaulingas penktadienis, pirma šeštadienio pusė – nebūkite patiklūs, nesivelkite į avantiūras. Tai pavojingos, konfliktinės dienos, kai lengva įžiebti nesantaiką. Išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Sekmadienis atneš susitaikymą, pirmadienis tinkamas svarbesniems dalykiniams susitikimams.

Jautis (04 21–05 20)

Antradienis, trečiadienis pasirodys gana sėkmingi: galite išgirsti nepaprastų pažadų, bet neužsisvajokite – jau antrą savaitės pusę gali paaiškėti, kad atsirado nenumatytų kliuvinių ir dabartinius sumanymus teks atidėti. Nors penktadienį, šeštadienį jausitės smagiai, nestigs pasitikėjimo savimi, Joninių šventimas žada ir tam tikrų nesmagumų.

Rinkitės saugią aplinką, venkite nepažįstamų kompanijų. Beje, laukia išbandymai ir jausmų srityje, jeigu imsite aiškintis santykius. Jei taip neatsitiks, tuomet savo draugais, partneriais galite drąsiai pasikliauti. Atsigausite sekmadienį, pirmadienį – laukia geros naujienos, įkvepiantys susitikimai.

Dvyniai (05 21–06 21)

Antradienį, ypač trečiadienio pirmąją pusę daug kas pavyks – neatidėliokite darbo problemų sprendimo. Savaitės pradžioje pasiteisins apgalvota rizika, o nuo ketvirtadienio pavakarės pasakykite sau „stop“. Ypač penktadienį, šeštadienį tapkite atsargesni, labiau diplomatiški.

Itin sudėtingas bei painus penktadienis nuo 19 val. ir šeštadienis iki 11 val. 40 min. Vėliau ramesnis laikas, tiesa, jei atsiribosite nuo neprivalomo bendravimo. Puikus sekmadienis: artimieji įvertins jūsų nuomonę, nuopelnus. Pirmadienis palankus svarbiems darbo reikalams, susitikimams su žmonėmis, galinčiais padaryti įtaką jūsų karjerai.

Vėžys (06 22–07 22)

Antradienis, trečiadienis – sėkmingos dienos, kai pavyksta net ir tai, kas paprastai neišeina. Naudingas ir ketvirtadienis.

Sudėtingas penktadienis, ypač vakaras, ir šeštadienis iki pietų. Elkitės santūriau, venkite kategoriškų sprendimų, ypač artimųjų atžvilgiu. Tai bus visiškai netikęs laikas meilės santykiams aiškintis.

Kupolę švęskite su tais draugais, su kuriais visada nusiraminate, kurie jums padeda atsiriboti nuo liūdnų minčių. Venkite provokatorių, žmonių, mėgstančių veltis į konfliktus. Sekmadienis bei pirmadienis puikūs aplankyti senus draugus, giminaičius.

Liūtas (07 23–08 22)

Nuo antradienio būsite priversti spręsti užvilkintas problemas. Iki ketvirtadienio bus išskirtinai sėkmingas laikas svarbiems darbo reikalams, kelionėms, susitikimams tiek su svarbiais karjerai žmonėmis, tiek su tais, kurie gali tapti jūsų savotiškais mokytojais, vedliais.

Deja, penktadienį, šeštadienį gali tekti susidurti su nenumatytomis kliūtimis, su žmonėmis, kurie į akis šypsosis, bet už nugaros kenks.

Vis dėlto sekmadienį laukia ir malonios staigmenos. Pirmadienio susitikimai ir pokalbiai lems geras permainas.

Mergelė (08 23–09 22)

Gana nestabilus metas, kai sunku suprasti įvykių logiką. Susidursite su prieštaringa situacija – antradienis, trečiadienis, nors ir įtempti, emociškai sunkūs, bus naudingi, o penktadienį, šeštadienį viskas gali susiklostyti atvirkščiai.

Tuo metu gautais pasiūlymais, užsimezgusiomis pažintimis labai nesidžiaukite – tai gali suklaidinti ar net sužlugdyti.

Sekmadienį, pirmadienį verta imtis dalykinių reikalų. Tiks ieškoti ir investuotojų, rėmėjų.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Antradienį, trečiadienį pasistenkite kuo daugiau reikalų sutvarkyti – tai puikios dienos įvairiems pasitarimams, svarbiems susitikimams, deryboms, jums pavyks išspręsti varginantį klausimą, ypač jei tai susiję su finansinių problemų sprendimu, paskolomis, mokesčiais.

Šiomis dienoms daugiau bendraukite – tai lemtingų pažinčių dienos, kai įgyjama patikimų dalykinių partnerių, o užsimezgę santykiai yra perspektyvūs. To negalima pasakyti apie Joninių šventimą – penktadienis, šeštadienis daug kuo nepalankios dienos, kai geriau atsiriboti nuo nepažįstamų asmenų, vengti rizikingų pramogų. Sekmadienį, pirmadienį vėl viskas pasisuks gera linkme.

Skorpionas (10 24–11 22)

Šiai savaitei nieko griežtai neplanuokite – viskas vyks savaime ir kitaip, nei manėte: kur būsite užtikrinti, kad nepasiseks, žmogus, apie kurį nė nepagalvojote, atneš laimę. Galite sulaukti ir netikėtos dovanos, paramos, bet ir patirti, kas yra žmonių nedėkingumas, atsainumas, neprofesionalumas darbe.

Ketvirtadienį, penktadienį nieko rimto nesiimkite, venkite karščiuotis, saugokite sveikatą, sveikus santykius su partneriais. Švęsdami Rasas stenkitės likti atidesni antrosios pusės atžvilgiu. Deja, tuo metu išaugs ne tik konfliktų, bet ir traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Savaitgalį laukia netikėtumai, po kurių ateis laimingos permainos.

Šaulys (11 23–12 21)

Kai kam gali tekti apsispręsti dėl slapto meilės romano – norėsis arba jį paviešinti, paversti santuoka, arba nutraukti. Jei taip nutiktų, lemtingam žingsniui tinkami nebent antradienis, trečiadienis. Svarbiausia vasaros šventė Kupolė išpuola sudėtingu, kupinu įtampos, painiavos metu, kai sunku ir patiems save suprasti, ir aplinkiniams suvokti, ko jūs norite, siekiate.

Sekmadienis bei pirmadienis – geros dienos pasikalbėti su įtakingais žmonėmis dėl jums svarbių reikalų: galimos geros naujienos, pasiūlymai.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Svarbiausius savaitės reikalus verta tvarkyti antradienį, trečiadienį. Tai nebus lengva, nes viskas strigs. Tiesa, šios dienos palankios sprendžiantiems gyvenamosios vietos klausimą. Tai ir palankus metas tvarkyti reikalus, susijusius su būsto statybos, renovacijos finansavimu.

Nuo ketvirtadienio pavakarės tapsite guvesni, veiklesni. Deja, ne taip paprasta bus išlaikyti džiugias nuotaikas penktadienį, ypač vakare, naktį, – tai sudėtingas metas, kai ne viskas susiklosto pagal planą, kai tenka susitaikyti su tam tikrais nesklandumais.

Neskubėkite apsispręsti santykiuose su mylimu asmeniu – tinkamą išeitį rasite nebent šeštadienio vakarą. Pirmadienį galite gauti ir perspektyvų dalykinį pasiūlymą.

Vandenis (01 20–02 18)

Savaitės pradžia – puikus laikas, tinkamas svarbesniems susitikimams. Antradienis, trečiadienis geri darbo paieškai, įvairiems darbo, finansiniams susitarimams. Antra savaitės pusė – dvilypis laikas, kai daug žadama, bet tuo pat metu sudaromos sąlygos, kad gautais pasiūlymais pasinaudoti tampa sunku.

Penktadienis itin neramus ir komplikuotas, kai netikėtai gaunamas neigiamas atsakymas, kyla įtampa bendraujant. Tai visiškai netikęs laikas kovoti už teisingumą, aiškintis santykius namie. Nepatartina vykti kur nors toli, į nepažįstamą aplinką, deginti Joninių laužo. O štai sekmadienį, pirmadienį reikalai pakryps geresne linkme.

Žuvys (02 19–03 20)

Savaitės pradžia įkvėps – antradienis, pirma trečiadienio pusė bus naudingas metas svarbiam pokalbiui, susitarimui. Itin palanku spręsti finansines problemas, tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Vis dėlto dabar Saulė jau Vėžyje ir jūsų nuotaikos džiugios, pakilios, tad net nepalankus metas švenčiant Kupolę jūsų labai nepaveiks. Galima nebent įspėti neskubėti užmegzti romantiškų pažinčių.

Netiktų penktadienį, šeštadienį reikšti pretenzijų sutuoktiniui dėl dėmesio stokos. Savaitgalį nurimsite, tapsite nuosaikesni. Pirmadienis netinkamas aktyviai tvarkyti reikalus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder