Kevinas Spacey

Atvykęs į Londono teismą Kevinas Spacey paleistas už užstatą

Holivudo aktorius Kevinas Spacey ketvirtadienį buvo besąlygiškai paleistas už užstatą, kai pasirodė Londono teisme dėl kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš tris vyrus.

„Oskarą“ pelnęs aktorius, Holivudo žvaigždė, 62 metų K. Spacey, atvykęs į Londono teismą, buvo apsuptas fotografų. Išlipęs iš sidabrinio mersedeso, jis buvo įvestas į Vestminsterio magistratų teismą

K. Spacey, vilkėjęs šviesiai mėlyną kostiumą, tamsų taškuotą kaklaraištį ir baltus marškinius, įeidamas į pastatą šypsojosi.

Jam gresia keturi kaltinimai dėl seksualinio užpuolimo ir vienas – dėl vertimo asmenį užsiimti lytiniais santykiais be jo sutikimo. Kaltinimai susiję su trimis vyrais, kuriems dabar virš 30 ir 40 metų, įvykdyti Londone ir Glosteršyre tarp 2005 ir 2013 metų, taip pat ir tuo metu, kai K. Spacey buvo teatro „The Old Vic“ meno vadovas sostinėje.

Vestminsterio magistratų teismo vyriausiojo teisėjo pavaduotojas Tanas Ikramas pranešė, kad kitas posėdis paskirtas liepos 14 dieną Sautvarko karūnos teisme pietiniame Londone.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder