Aurelijus Veryga apie Agnės Jagelavičiūtės skandalą: „Vis tik sureaguosiu“

Neseniai įvykusio stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir kaimynų konflikto atgarsiai netyla iki šiol. Į dramą sureagavo ir buvęs sveikatos ministras Aurelijus Veryga. 

A. Veryga feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame siūlo suprasti žinomą moterį, nes kiekvienas galime atsidurti tokioje situacijoje.

"Galvojau ar sureaguoti į šią istoriją, ar ne. Vis tik sureaguosiu.

Noriu visiškai atsiriboti nuo asmens vertinimo. Iš esmės man visa ta blizgučių ir "influencerių" kultūra yra sintetinė, apsimestinė ir neaktuali. Bet tai yra viso labo mano nuomonė, kuri nėra niekam kitam privaloma.

Bet šitos istorijos problema yra kita. Jei vis tik yra taip, kaip rašoma publikacijoje, kad minimas žmogus turi psichikos problemų ir šiuo metu jas bando spręsti. Tuomet toks istorijos eskalavimas tikrai nepadės šias problemas išspręsti. Tai nemažina stigmos ir nedidina tokias problemas patiriančių asmenų problemų supratimo.

Kviečiu stigmą mažinti, nes mes kiekvienas galime atsidurti tokioje situacijoje. Tai, kad šiandien esame sveiki nėra jokia garantija, kad nepatirsime psichikos sveikatos problemų. Elkimės taip, kad atsitikus tokiai problemai, patys netaptume patyčių objektu", - soc. tinkle rašė A. Veryga.

Savaitgalį žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose plačiai nuskambėjo A. Jagelavičiūtės konfliktas su kaimynais

Vaizdo įraše kaimynas užfiksavo, kaip A. Jagelavičiūtė prie jo durų plūsta necenzūriniais žodžiais, o ant durų užrašiusi juodu rašikliu. Užfiksuota ir stilistės asistentė Aistė Sarokienė, kuri kelis kartus bandė už rankos vesti A. Jagelavičiūtę namo, tačiau nesėkmingai.

Kaip minėtam portalui pasakojo kaimynas, konfliktai su žinoma moterimi prasidėjo 2016 m. Kaimynas pasakojo, kad iš pradžių santykiai buvo geri, o vėliau dažnai pasigirsdavo triukšmas, balkonas užpiltas vandeniu, drabstomos žemės.

Į A. Jagelavičiūtės dramą socialiniuose tinkluose sureagavo ir dainininkas R. Kirilkinas

Sidebar placeholder