Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Labai gaila, kad tiek daug užgaulių komentarų E.Mildažytės atžvilgiu. Toks įspūdis kad čia rašo nemažai tokių, kurie progai pasitaikius eina į gatvę spardyti kačiukų. Naudojasi proga išsilieti dėl politinių motyvų, o juk žurnalistė politikoje dalyvauja minimaliai. Galima numanyti, kodėl E.Mildažytė vartojo alkoholį - nes ji vis dar nesusitvarko su savo būsena netekus sutuoktinio. Jai vis dar labai skaudu. Ir ne ji pirma, dėja ir nepaskutinė: kiek daug tokių, kurie gedi savo artimųjų ir 10 metų, ir ilgiau. Labai gaila, kad paslydo ir sėdo už vairo tokioje būsenoje. Bet matosi, kad rašantieji ją kažkodėl painioja su kažkokiais "visai degradavusiais asmenimis", o juk prisiminkime, kiek kartų jai teko dalyvauti, atstovauti susitikimuose ir su šalies vadovais, ir garbiais užsienio svečiais. Tai yra ne ta asmenybė, apie kurią, kad ir paslydus, būtų teisinga atsiliepti taip nepagarbiai.
Ėjau pro šalį, 2021-09-23 22:33
Manau, kad pasiektas dugnas, kai renkiesi: gydaisi, ar žlungi. Tik ieškoti pagalbos, p. Edita, vėliau ir kitiems padėti galėtumėt.
Onė, 2021-09-22 09:30
Tai yra rimta ir reikia jai padėti bet neatstumti
Lina , 2021-09-22 08:41
Gal but net gerimo kompanijos dalyvis iskviete policija. Esu pries gerima, gerianciu netgi moteru pazystu daug ypac ju veidai pasikeicia po ziemos, sodo kaimynes tiesiog pamelynuoja, bet ivairios priemones padeda si ivaizdi pagerinti tik nepagydyti, ar mediciniskai pagydoma? Netikiu, nes seimos narys nuo vaistu ene dar daugidu gerti ir tapo nesuvdldomai piktas, reikia tureti stipru charakteri isbristi is sio liuno, pagarba negeriantiems
Skaitytoja, 2021-09-22 05:37
Ir išgydyti žmogų sunku, kai trečią kartą pasigeria.. Ir baisu draugų neturėjimas, juk ne viena gėre, juk kažkas matė, kad sėda.. Ir draugas ne tas, kur pila, kuris išmusša stikliuką iš rankų... Ir tas gėrimas visų nelaimė, tai patas baisiausias dalykas, kad žmonės nemato tame bloMildažytė gera, tiesiog ji yra mūsų visuomenės dalis, kurioje žmonės gimsta tam, kad gertų.. Pamėginkite jubiliejuje mūsų demokratinėje šalyje visiems pasiūlyti jubiliatą pagerbti blaiviems... Būsite net nesuprastas. Čia žmonės gimsta gerti.. Ir toks tokį pateisna, polegį pateisna, žmogų gerbia.gio..
Dalia, 2021-09-22 00:46
XXX Mačiau, Gediminas Janius rašė, kad maža nuodėmė - nepartrenkė nieko. Tai gerai, nuodėmė kaip visų, ne kad vairavo išgėrusi, O KAD GĖRĖ. VISI, KURIE GERIA, PRISIDIRBA, AŠ NE APIE ALKOHOLIKUS. Buvo geras žurnaliztinis-analitinis žurnalas Veidas. Darė tyrimus apie viską, numeris buvo alkoholizmui - Šapranauskas, Šinkariukas, Beresnevičius, S.Geda ir ttt. Kas juos sustabdė ?Su kuo gėrė Edita? Kodėl jos niekas nestabdė, kad kaip Šapranauskui vėliau nebūtų? Tokie įvykiai, koks atsitiko Editai, tai laimė, kuri sustabdo nuo Šapranausko likimo... Veido atlikti tyrimai rodo, kad aštuoniasdešimt procentų NEALKOHOLIKAIS SAVE LAIKANČIŲ VYRŲ, turėjo rimtų problemų išgėrę - sumušė, vairavo, pametė, nenuėjo į susitikimą ir tt.. Kažkodėl tirti tik vyrai.. Ir dauguma, mano, kad gimė gerti. Kitaip kaip paaiškinti gėrimą per gimtadienius. Juk garbingiau pagerbti žmogų blaiviam.. Kol tokie visų inteligentų papročiai, nei geresnės valdžios, nei geresnio gyvenimo nenusipelnėm...
Dalia, 2021-09-22 00:40
Tegul ,Veryga sprendžia savo problemas o ne moko kitus
Algis, 2021-09-21 22:48
Manau,kad buvęs,sveikatos,ministras,nori,prisirišti,pliusus,Ka apie veikiantys,ministras,galvoja,nereikia,linčiuoti,JEZUS YRA,TEISINGAI PASAKES,KAS NE JAUČIA,KALTES,SVIEDŽIA,AKMENY,IR STAIGA,KALTINTOJU,DINGO,NES,VISI,SUPRATO,I KA AKCENTAVO,JEZUS.
Audrius, 2021-09-21 22:14
Ką reiškia visiška alkoholikė? Jei pasakyčiau jūs visiška širdininkė ar visiška skrandininkė. Argi galima sergant sakyti visiška. Mildažytė geras žmogus, talentinga vedančioji. Linkiu jei viso ko geriausio. Žaviuosi.
Tiesa, 2021-09-21 21:30
Daug parašiusi komentarus neturi žalio supratimo kas yra alkoholizmas. Nebūtina gerti kasdien turint priklausomybę. O alkoholikai beveik visi ir darboholikai. Ir geri žmonės. Ir ne visada supras iš šono kad priklausomas.
Tiesa, 2021-09-21 21:24
Matomai, Veryga žino, ką kalba. Kitaip nekomentuotų Mildažytės priklausomybių.
Dalija, 2021-09-21 20:38
Nesupratau...Tai Edita visiška alkoholikė???
Kaunietė, 2021-09-21 20:12
Jeigu ir žudikas gali vesti laidas ir prievartautojai. Tai už kazkoki kreiva pavažinejema jau teisia nes boba. Nu ir logika
O, 2021-09-21 18:05
O jei ne, tai tokius pasiūlymus, kaip "reikia gydytis nuo priklausomybių" mano supratimu galima suprasti ir kaip šmeižtą... Na, jei žmogus nėra alkoholikas.
O jei ne, tai tokie pasiūlymai, kaip , 2021-09-21 16:42
Nelabai supratau, ji nuolatos geria? Nes pagal tai kas parašyta reikėtų suprasti taip?
..., 2021-09-21 16:40
Jie ten visi geria-gerai,kad kaip Dimša,Radzevičius ar Oleka,ji kad neužmušė žmogaus gatvėje.JakubauskaitėGirždas,Jampolskis,Siaurusevičius,Gintarė Skaistė,Valinskas ir daug dar nepagautų alkoholikų už vairo.Čia tik maža dalis Vilniaus pijokų
Jonas, 2021-09-21 12:49
Senai reikejo gydytis nuo priklausomybes,juk matosi tikrai isburkes,nuo alkoholio, veidas.Bausti didziausia bausme,jokiu komentaru.
Svečias, 2021-09-21 12:25
Tokia asmenybė, kaip Mildažytė neturi priklausomybės nuo alkoholio problemų. Jei visi " sulaikyti' pultū gydytis, metus eilėse pas klinikinius psichiatrus reiktų laukti. prieš porą savaičių teko bendrauti su žurnalsite ir jos laidų kūrėjų komanda. JOKIŲ PRIKLAUSOMYBIŲ nepastebėjau, nors po filmavimų, scenarijų rašymo galimybių buvo... Edita dirbo be atokvėpio, kūrybiniai komandai ruošė maistą, virė grybų sriubas ! Prie visos pagarbos profesoriui Aurelijui, skaudu, kad ir jis praleido progą patylėti... Tokie pamokslautojų "būriai' šioje istorijoje bando tik pasireklamuoti.
Patrėjai ir eksministrai, 2021-09-21 12:24
Nepergyvenkit Edita nieko baisaus cia Verygai baisu...mes zmones...
Svečias, 2021-09-21 12:18

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.