Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nemanau kad Prezidentūra turi vertinti ir tarptautinės bendruomenės reakciją,kas nutiktų, jei, pavyzdžiui, toks projektas, kurį Seimas, tarkim, priimtų, būtų vetuotas. Gana ptaikauti konuotujų liberalų darinio "Laisvės" antisocialinėm užgaidom. Tai nejaugi Lietuvos piliečiai nori to kas sveikam protui yra nesuvokiama? Kas svarbiausia Lietuvoje pati demokratijos, tradicinės prigimtinės tarp moters ir vyro sąjungos sąvokos pradėjo braškėti-trukinėti per visas stabilumo tvirtumo siūles. Lietuvos piliečiams vis norima įpiršti-įprūdyti-įteisinti dabar pasaulyje ir ypač Europos sąjungoje populerėjantį antivisuomenišką-antikultūrinį darinį t.y. GENDERIZMĄ. Todėl kas dabar vyksta Lietuvoje kitaip kaip natūralios prigimties žmonijos išsigimimų ir nepavadinsi. Na o tam Lietuvoje vykstančiam išsigimimui, prieš piliečių valią, daro-atlieką-vykdo klonuotųjų liberalų dariniai "Laisvės " partija ir tas lib. sąjūdis. Labai teisingas ir taiklus yra pastebėjimas-apibūdinimas dėl to velnio nešto svetimo GENDERIZMO t.y. "Gender ideologija („translyčių asmenų revoliucija“) skatina klaidingą žmogaus viziją, radikaliai prieštaraujančią krikščioniškajai antropologijai. Per pastarąjį dešimtmetį gender ideologija persmelkė vakarietišką kultūrą ir padarė didelę įtaką mūsų kalbai, įstatymams ir pagrindinėms socialinėms institucijoms, ypač mokykloms ir universitetams. Dėl to kilę kultūriniai ir teisiniai pokyčiai dramatiškai verčia keisti visų katalikų, ypač paauglių, požiūrį ir patirtį seksualumo ir tapatybės klausimais". Taip kad laikas atsitokėti ir pradėti blaiviai galvoti. nepasiduoti antžmogiškiems veiksmams. Todėl tie Lietuvai ir jos piliečiams primetami kitų valstybių netradiciniai svetimi klubiniai reiškiniai neturi mūsų Lietuvos visuomenę vesti pilietiniai išsigimimo degradacijai. Tai gal gana tiems klonuotųjų liberalų dariniams darkyti žodžio PARTNERIS reikšmę. Žodis Partneris visuomenėje reiškia sveiką nuovoką turinčią sampratą t.y. - (angl. partner) - dviejų ar daugiau asmenų bendro darbo, žaidimo, lošimo, dialogo, šokio, komercinės veiklos ir pan. dalyvis; bendras, kompanionas. O dabar mūsų visuomenėje visą tai norima paversti t.y. į vienoje lovagulėje su spalvuotą vėliavą sugulusių vienos lyties burkuojančių asmenų. Ar ne laikas atsipeikėti ??????!!!!!! Taigi Lietuva su Europos sąjunga sieja EKONOMIKOS-SOCIALINĖS-ŪKINĖS-MOKSLO-KULTŪRINĖS segmentų sritis, o ne tie sveikam protui nesuvokiami visuomenės išsigimimo reiškiniai. UŽ MŪSŲ SENELIŲ, TĖVŲ PAPROČIUS , TRADICIJAS, MES PRIEŠ PARNERYSTĖS ĮSTATYMO PRIĖMIMĄ IR PRIEŠ STANBULO KONVENCIJĄ.
Sigitas, 2022-08-14 14:58
Prie Brazausko Lietuva buvo perlas Europos, o prie Landsbergio tapo subine Europos
Liet., 2022-08-14 13:56
...tusti bukagalviai,kokius mokslus baige,kur dirbo, kad buti ministrais,...tik bla bla bla...viska sugriove,o atkurti nieko negali.Vieni pezalai kad visi kalti...rusai,kinai...mes kartu so eu ir amerika...tiem eu ir amerikai gyliai dzin ant Lietuvos...bet visokios armonytes,symonites gauna euro otkatus, o ant zmoniu dejo...
Jie..., 2022-08-14 13:16
galės eiti į vyrų tualetą ir sisioti stovėdama
geriausias pokytis, 2022-08-14 12:33
Akivaizdus lietuvos ekonomikos griovimas? Laikas atsistatydinti kaip geriausias sprendimas?
Svečias, 2022-08-14 11:01

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.