UŽDRAUS. Prie „Bandužių“ prekybos centro jau įrengti užkardai, kurie netrukus apribos automobilių eismą tarp Vingio ir Kuncų gatvių. Viktoro KESMINO nuotr.

„Bandužiai“ užtvers pravažiavimą

Artimiausiu metu nebeliks galimybės vairuotojams sutrumpinti kelią važiuojant per automobilių stovėjimo aikštelę ties Bandužių prekybos centru tarp Vingio ir Kuncų gatvių. Prekybos centro iniciatyva įrengiami užkardai, kurie apribos tranzitinį eismą.

Kaip „Vakarų ekspresui“ sakė teritoriją valdančios UAB „Bandužiai“ atstovas, jų iniciatyva rengiama įvažiavimo į aikštelę kontrolės sistema.

„Pagrindinis tikslas yra apriboti tranzitą. Viskas suderinta su Savivaldybe. Tai nėra kelias, o stovėjimo aikštelė“, - sakė „Bandužių“ atstovas.

Anot jo, šiuo metu sistema yra bandoma ir užkardai dar neveikia. Tačiau kai viskas bus suderinta, įvažiavus į aikštelę pro vieną užkardą, pro kitoje aikštelės pusėje esantį užkardą bus galima išvažiuoti tik po 15 minučių.

„Sistema mums kainavo brangiai, tačiau remontuoti važiuojamąją dalį kainuoja dar brangiau“, - motyvus dėstė pašnekovas.

Anot jo, taip pat bus apmokestinamas stovėjimas aikštelėje. Pirmas pusvalandis - nemokamai, vėliau valandos kaina - 1,5 euro.

„Prekybos centro nuomininkai skundžiasi, kad lankytojai neturi kur pastatyti automobilių“, - kitą problemą atskleidžia „Bandužių“ atstovas.

Anot jo, dabar aikštelėje yra ir be priežiūros paliktų automobilių su nuleistais ratais.

„Bandužiai“ ateityje planuoja įrengti užkardą ir prekybos centrui priklausančioje vidinio kiemo aikštelėje, kurią taip pat yra pamėgę aplinkinių namų gyventojai.

Priminsime, kad neseniai panaši sistema buvo įrengta Baltijos pr. ir Minijos g. sankryžoje esančioje „Neste“ degalinėje. Vairuotojai taip pat buvo pamėgę važiuoti per degalinės teritoriją, kad sutaupytų laiko nelaukdami prie šviesoforo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder