Bonitatem atstovybė Lenkijoje, aktyviai pradėjo darbus 

(2)

Prasidėjus Naujiems metams, organizacija Bonitatem Org  aktyviai pradėjo savo veiklą Lenkijos mieste – Seinuose.

Sausio pirmomis dienomis, vizito metu, vadovas  Mindaugas Jonušas susitiko su Lietuvių namų Seinuose senjorų klubo narėmis. Susitikime buvo nutarta, megzti šiltus rūbus ukrainiečiams:  pirštines, kojines,  megztinius.

Mindaugas Jonušas nuoširdžiai padėkojo už jų pradžią, numegztas dovanas šąlantiems ukrainiečiams. Bonitatem. Org  Kviečia prie šios akcijos prisidėti ne tik Seinų lietuvius, bet ir Punsko ir Suvalkų lietuvių bendruomenes. Anot  vadovo, turime ieškoti, kaip kurti bendrystę dėl pagalbos Ukrainai, nes šis karas yra mūsų visų problema.  O  ypatingai ši bendrystė būtina itin jautriame Suvalkų trikampyje.

Pasidžiaugta ir tuo, kad Seinuose sutarta bendradarbiauti su Lietuvių namais bei su Švento  Kazimiero lietuvių draugija. Trijų karalių iškilmių išvakarėse Bonitatem Org vadovas,  kartu su Šv, Kazimiero lietuvių draugijos pirmininku aplankė Seinuose gyvenančias  seseris vienuoles Pranciškones, kurios kiekvieną vakarą 20.30 val. meldžiasi už Ukrainos laisvę ir Rusijos atsivertimą. Prie šios maldos akcijos kviečiame prisijungti visus geros valios žmones.

Susitikimo pabaigoje sesės pranciškonės Mindaugui Jonušui įteikė itin vertingą Meilingosios mergelės ikoną. Organizacija kartu su lietuvių bendruomenėmis Seinuose vasario24-ą dieną numato surengti Ukrainos palaikymo vakarą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder