REPREZENTACIJAI. Buvęs mero kabinetas rotušėje greičiausiai bus naudojamas tik reprezentaciniais tikslais.  Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Buvusio mero kabinetas rotušėje liko laisvas

(4)

Naujai išrinktas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus kartu su pavaduotojais iš rotušės pastato (Danės g. 17) persikėlė į Klaipėdos miesto savivaldybę (Liepų g. 11), o iš Savivaldybės į rotušę persikraustė Kultūros skyrius ir Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupė.

"Miesto vadovas turi būti kartu su žmonėmis, nes yra daug operatyvių klausimų. Darbas per atstumą nebuvo teigiamai vertinamas miestiečių. Gyventojai dažnai skundėsi, kad susisiekti su tarnautojais, dirbančiais nuotoliu, yra sudėtingiau.

Tad aš įsikėliau į buvusį administracijos direktoriaus kabinetą, kuriame anksčiau dirbo meras Rimantas Taraškevičius. Buvusio mero kabinetas rotušėje liko laisvas. Dar galutinai nenuspręsta, kas ten bus. Greičiausiai jis bus naudojamas kaip reprezentacinė erdvė, kurioje priimsime svečių delegacijas„, - “Vakarų ekspresui" sakė A. Vaitkus.

Į Savivaldybės administracijos pastatatą kartu su meru persikėlė ir jo pavaduotojai, Viešųjų ryšių skyrius.

„Kadangi patalpų kiekis Savivaldybėje yra nepakankamas, Kultūros skyriui ir Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupei teko persikelti į rotušės pastatą, į buvusius vicemerų kabinetus“, - informavo A. Vaitkus.

Anot miesto vadovo, šie skyriai perkelti, nes su jų darbuotojais nėra būtinas glaudus kontaktas, toks, koks jis būtinas su skyriais, kurie sprendžia infrastruktūros klausimus ir pan.

Į rotušės pastatą iškeltų skyrių darbuotojai džiaugėsi geresnėmis darbo sąlygomis.

„Persikėlimas mums - labai sudėtingas procesas, nes turime labai daug dokumentų, tačiau pagaliau dirbsime kabinete su langu. Beje, pro langą matysime Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatą“, - sakė Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Norvilė. Savivaldybės pastate Kultūros skyrius buvo įsikūręs ketvirtajame aukšte, palėpėje.

Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupės vadovė Aistė Valadkienė taip pat džiaugėsi geresnėmis darbo sąlygomis. "Įsikūrėme pirmame rotušės aukšte, buvusiame vicemero kabinete, šalia Vyriausybės atstovo darbo kabineto.

Kabinetas gražus, šviesus, sutvarkytas. Persikraustant buvo proga išmesti šiukšles, kurių buvo jau prisikaupę. Liūdna tik, kad iki kolegų bus didesnis atstumas, bet atstumas - nedidelis, pasivaikščiosime„, - komentavo “Vakarų ekspresui" jaunimo reikalų koordinatorė.

IŠSIKRAUSTĖ. Iš Savivaldybės 4 aukšto palėpės į rotušę persikėlė Kultūros skyrius. Asmeninio Kristinos Norvilės albumo nuotr.

IŠSIKRAUSTĖ. Iš Savivaldybės 4 aukšto palėpės į rotušę persikėlė Kultūros skyrius. Asmeninio Kristinos Norvilės albumo nuotr.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder