Buvusiose universiteto patalpose įsikurs vaikų darželis

Šiemet UAB „Maksimilika“ už 1 738 000 eurų pradinę kainą įsigijusi buvusį Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto pastatą Minijos gatvėje planuoja jį paversti daugiafunkciu kompleksu, kur turėtų įsikurti ir privatus vaikų darželis, ir senelių namai, ir sporto klubas.

„Maksimilikos“ projektų vystymas patikėtas bendrovei „NT Market“. Šios įmonės direktorė Jūratė Andrijauskienė „Vakarų ekspresui“ sakė, kad vyksta pastato rekonstrukcijos paruošiamieji darbai.

„Yra idėjų apie sporto klubo įkūrimą, o kitą pastato dalį nori pasiimti privatus vaikų darželis“, - sakė J. Andrijauskienė. Anot jos, dėl kitos pastato dalies bus žiūrima, kokia sinergija išeis su tais dviem pagrindiniais nuomininkais ir jų vystomomis veiklų kryptimis. Vienas iš variantų yra senelių namai. Taip pat svarstoma, kuri dalis patalpų bus nuomojama, kuri parduodama.

Pradeda rekonstrukciją

Pastato rekonstrukcijos darbų pradžia ir pabaiga priklausys nuo to, ar bus atliekamas tik pastato remontas, ar rekonstrukcija. Pastaruoju atveju būtų reikalingas statybą leidžiantis dokumentas, kurio gavimas gali užtrukti apie pusmetį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder