Ciklonas į Lietuvą atnešė vėjuotus su krituliais orus

Visą Lietuvą pasiekė iš vakarų atkeliavęs ciklonas, atnešęs vėjuotus orus. Šeštadienio rytą daug kur gūsiai siekė 15-20 m/s, o kai kur sustiprėjo ir iki 22-25 m/s. Taip pat kai kur griaudėjo perkūnija, tokios pavienės perkūnijos susiformavo daugiau pietvakarių ir vidurio Lietuvoje. Rytą vyravo 2-4 laipsnių šiluma.

Šeštadienio dieną vėjas dar stiprės ir smarkiausias jis bus pajūryje ryto valandomis ir pirmoje dienos pusėje, LRT Radijui sakė sinoptikė Inga Grigorian.

Ten laukiama 28-30 m/s vėjo, kituose regionuose jis bus šiek tiek silpnesnis, vyraus 17-22 m/s vėjo gūsiai, o vakarų Lietuvoje kai kur bus ir 23-27 m/s.

Ciklonas atneš nemažai kritulių, daugiausia tai bus lietus ir šlapdriba, bet kai kur šlapdriba maišysis ir su sniegu.

Aukščiausia oro temperatūra šeštadienį bus 3-6 laipsniai šilumos.

Sekmadienį ciklonas pasitrauks, bet protarpiais vis dėlto išliks kritulių, tik jie bus ne tokie gausūs kaip šeštadienį, sakė sinoptikė.

Naktį truputį pašals, daugiau šiauriniuose regionuose, ten gali būti ir plikledžio, kitur vyraus silpnai teigiama temperatūra.

Vėjas aprims, pūs iš vakarų, pietvakarių 8-13 m/s greičiu, tačiau naktį ir sekmadienio rytą dar daug kur bus gūsiai 15-20 m/s.

Sekmadienio dieną temperatūra bus silpnai teigiama, vyraus 2-5 laipsnių šiluma.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder