Dėl poilsiautojų saugumo - tarnybų pasitarimas: apie pavojų perduos ryšių signalais

Atšilus orams ir pajūryje gausėjant poilsiautojų srautams, už saugumą atsakingos tarnybos suka galvas, kad vasaros metu įvyktų kuo mažiau nelaimingų atsitikimų - Palangoje vyko atsakingų tarnybų pasitarimas.

Šiandien į Palangą buvo susirinkę Klaipėdos apskrities ugniagesių-gelbėtojų, policijos pareigūnų, Palangos Užkardos Valstybės sienos apsaugos tarnybų, Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinacijos centro ir pajūrio gelbėtojų atstovai. 

Buvo aptartas bendradarbiavimas dėl vandenyje skęstančiųjų gelbėjimo veiksmų.

"Atsitikus nelaimei telefonais, racijomis ir signalais akimirksniu perduodama informacija. Tarnybos savo žemėlapiuose galės matyti vietą, kur vyksta incidentas, kad kuo skubiau galėtų atvykti ir reaguoti į įvykį", - "Vakarų ekspresui" pasakojo tarnybų pasitarime dalyvavęs BĮ "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas ir gelbėtojų vadovas Aleksandras Siakki.

Buvo diskutuota ir tai, kaip patobulinti visus veiksmus, kad nelaimingų atsitikimų būtų kuo mažiau net ir tomis valandomis, kai pliaže nebebudi gelbėtojai. Pasikalbėta ir kaip vienu ar kitu atveju turėtų reaguoti Karinės jūrų pajėgos, kada į orą kilti sraigtasparniams ir panašiai.

"Apsitarta ir dėl bendrų visų tarnybų mokymų ir glaudesnio bendradarbiavimo. Jau artimiausiu metu planuojami praktiniai mokymai", - pasidžiaugė A. Siakki.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder