Dienai be automobilio skirtoje akcijoje greičiausiai miestą pervažiavo elektrinis paspirtukas

Tarptautinei dienai be automobilio dedikuotas varžybas Klaipėdoje laimėjo elektrinis paspirtukas ir juo važiavęs KU studentas Alvydas Jokubauskas. Dėl saugumo kontraversiškai vertinama transporto priemonė – alternatyva daugumos vairuojamiems lengviesiems automobiliams – šįryt distanciją nuo Smiltelės gatvės iki KU miestelio įveikė per 20 min. 57 sek.

 

Po kelių akimirkų finišavo ir kitas lenktynių dalyvis Viktoras Chudnickis, tą pačią distanciją pramynęs dviračiu. Trečioji finišavo elektromobilį vairavusi Karolina Klimavičienė.

Kasmet akciją rengianti viešoji įstaiga „Klaipėdos keleivinis transportas“, partnerystėn pasitelkusi KU Studentų sąjungos savanorius, siekia parodyti visuomenei alternatyvas taršiai ir neekonomiškai kasdienos susisiekimo priemonei – lengvajam automobiliui.  

Šio ryto proginėse lenktynėse-eksperimente prie starto linijos rikiavosi 7 transporto priemonės ir jomis keliavę KU atstovai.

Lengvasis automobilis, beje, į finišo vietą atvyko tik 6-as. Prieš jį pranašumą turėjo ne tik elektrinis paspirtukas, dviratis, elektromobilis, bet ir autobusas-ekspresas, mikroautobusas. Ilgiau už automobilininką trasoje užtruko tik bėgikas, gaivų rytą leidęs sau neskubėti. 

Sėkmingai finišavusieji nestokojo geros nuotaikos, buvo apdovanoti čia jau laukusių žiniasklaidininkų dėmesiu, Klaipėdos miesto savivaldybės bei KU dovanomis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder