VIZITAS. Klaipėdos universitete lankėsi garbūs svečiai - Europos olimpinės akademijos atstovai Soenke Schadwinkel ir Heidi Vanhanen. Jie susitiko su rektoriumi Artūru Razbadausku ir su Lietuvos olimpinės akademijos prezidente Asta Šarkauskiene. Asmeninio archyvo nuotr.

Į Klaipėdą susirinks Europos nacionalinių olimpinių akademijų prezidentai

Klaipėda ruošiasi išskirtiniam ir plačia dalyvių geografija išsiskiriančiam renginiui - jau šios vasaros pabaigoje į uostamiestį planuoja atvykti daugiau nei 10 Europos nacionalinių olimpinių akademijų prezidentai, jų atstovai bei kiti Europos ir Lietuvos su šia sritimi susijusių organizacijų vadovai.

Rugpjūčio 24-26 dienomis mūsų mieste vyks Europos olimpinės akademijos ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamas seminaras "Olimpinio judėjimo vaidmuo tarpusavio supratimui ir taikai".

Seminare dalyvaus ir Europos olimpinės akademijos prezidentas prof. Manfred Laemmer bei tarybos nariai.

Šia džiugia naujiena su "Vakarų ekspresu" pasidalijo Lietuvos olimpinės akademijos prezidentė, Klaipėdos universiteto prof. dr. Asta Šarkauskienė.

Į Klaipėdos universitetą buvo atvykę ir būsimojo seminaro Klaipėdoje detales aptarė garbūs svečiai - Europos olimpinės akademijos atstovai Soenke Schadwinkel ir Heidi Vanhanen.

Svečiai susitiko su Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanu prof. dr. Sauliumi Raugele bei universiteto rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku.
"Rektorius palankiai įvertino šią iniciatyvą ir pasiūlė seminarą organizuoti Klaipėdos universitete. Partnerystei pritarė ir Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė. Pasirengiamieji darbai jau pradėti", - pasidžiaugė A. Šarkauskienė.

Ji dar pridūrė: "Jaučiame didelį įvertinimą, kad būtent Lietuvos olimpinei akademijai patikėta organizuoti Europos olimpinių akademijų sesiją. Tuo pačiu tai didelė atsakomybė".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder