Įkliuvo serijinė vestuvinių dovanų vagilė

Sandra Lynn Henson kaltinama tuo, kad eilinį kartą įsibrovė į vestuves, atvykdavo į pobūvius ir vogdavo dovanas bei kitus daiktus. Pontotoc County Sheriff's Department nuotr.

JAV sulaikė moterį, kuri ilgą laiką vagiliavo vestuvėse, pasiimdama jaunavedžiams skirtas dovanas ir vertingiausius svečių daiktus, informuoja „Fox News".

56-erių Sandra Lin Henson (Sandra Lynn Henson) su įkalčiais įkliuvo spalio 2 d. Alabamos valstijoje vykusių vestuvių metu. Ji į šventę pateko apsimetusi viešnia ir pabandė susirinkti ne tik dovanas, bet ir apšvarino drabužinėje paliktų rūbų kišenes.

Sulaikius ją buvo nustatyta, kad moteris yra serijinė dovanų vagišė, sugadinusi ne vienerias vestuves Alabamoje, Tenesyje ir Misisipėje.

2019 metais jau buvo paskelbta jos paieška. Tuomet ji pati pasidavė valdžiai, kas lėmė, kad realios bausmės moteriai pavyko išvengti.

2021 metais S.L.Henson vėl įkliuvo. Po to žiniasklaida ją pavadino Vidurio Pietų vestuvių griovėja.

Antrą kartą teismas moters nebepasigailėjo ir ji buvo įkalinta iki 2025 metų. Tiksliau, ji turėjo kalėti iki 2025 metų, tad teisėsaugai dabar reikės išsiaiškinti, kaip moteris vėl atsidūrė laisvėje.

Dabar ji kaltinama smulkia vagyste, neteisėtu patekimu į privačią teritoriją ir viešosios tvarkos pažeidimu.

Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija apie tai, kad prabangias vestuves Italijoje iškėlę, tačiau mokėti už jas nepanorę jaunieji paspruko į kitą šalį.

Vestuvių puota, kurioje dalyvavo 80 svečių, vyko Frozinonio mieste esančiame „Ristorante La Rotonda" restorane.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder