Inauguruotas Kretingos Rotary klubas (5)

Birželio 11 d. oficialiai inauguruotas naujas Rotary šeimos narys - Kretingos Rotary klubas.

Kretingos Rotary klubo prezidentas Tomas Jurgutis pasakojo, kad šis klubas susibūrė jau prieš metus, tačiau dėl pandemijos apribojimų inauguracijos iškilmės įvyko tik dabar. Rotary klubo regalijas kretingiškiams įteikė „Lituanica International Rotary“ klubo įkūrėja ir pirmoji prezidentė Viktorija Trimbel. Klubo krikštatėvis buvo Klaipėdos Rotary klubas, kuris kol kas ir globos kretingiškius.

„Šiuo metu Kretingos Rotary klubas vienija 12 brolių. Dauguma jų yra verslininkai, Kretingos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai. Tai veiklūs, aktyvūs vyrai, kurie nori, kad Kretingoje gyventi būtų geriau. Didžiuojamės, kad jau šiais metais klubui pavyko surengti pirmąjį renginį - birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, padovanojome šventę Kretingos socialinių paslaugų centro vaikams“, - sakė T. Jurgutis.

Kretingos Rotary klubas, anot prezidento, šiuo metu yra Klaipėdos Rotary klubo satelitas. „Tik tada, kai sustiprėsime, subursime bent 20 klubo narių komandą, galėsime tapti savarankišku klubu. Dabar klubo veikloje dalyvauja tik vyrai ir ateityje ketiname išlaikyti vyriško klubo statusą. Tapę savarankišku klubu, ketiname paskatinti moteris kurti moterų Rotary klubą“, - sakė pašnekovas.

Kiekvienas atskirai puikiausias žmogus.Masonus kaltina baisiausiais nusikaltimais ne vienas šimtas metų.Kaži kodėl?
Maušonas, 2021-06-17 10:08
Duok dieve daugiau tokiu “masonų”
Agnė, 2021-06-17 08:00
Nematau čia jokių masonų. Kai kuriuos pažįstu asmeniškai- puikūs žmonės, daug skriantys labdarai.
Rasa, 2021-06-16 07:52
Sidebar placeholder