Indrė Stonkuvienė subūrė klaipėdietes: dalijosi pikantiškais juokais ir kalbėjo apie kompleksus

Ketvirtadienio vakarą iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ įkūrėja bei „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė sukvietė klaipėdietes į savo autorinį renginį. Jo metu netrūko pikantiškų juokų ir motyvuojančių patarimų susirinkusioms. Negana to, Indrė atvirai pasidalijo apie kompleksus bei nuolat ugdomą valią.

Pasak I. Stonkuvienės, tik tokių reginių metu moterys gali atsipalaiduoti ir jaustis visiškai laisvai. „Šie susibūrimai Lietuvoje yra vieninteliai. Tai tarsi atskiras pasaulis skirtas tik mums ir apie mus. Jaučiu, kad tokių vakarų gyvybiškai reikia kiekvienai.

Juk labai lengva nejučiomis užsisukti buityje, nebeskirti laiko savo mylimoms draugėms ir sau“.

Anot renginio sumanytojos, džiugiu, kad po truputį pavyksta griauti visuomenės sukurtus stereotipus. „Kiekvieną kartą man smagu stebėti į renginį atėjusias išsipuošusias moteris.

O dar labiau – klausytis kaip jos viena kitai drąsiai dalija komplimentus. Metas paneigti mitus, kad puošiamės tik dėl vyrų, o moterys yra didžiausios kritikės ir konkurentės. Taip toli gražu nėra. Mes galime palaikyti viena kita, patarti, užjausti ir suprasti“, - kalbėjo ji.

Renginio eigoje Indrė nevengė ir sudėtingesnių temų. „Man dažnai sako – tu tokia drąsi, tau bepigu kalbėti, juk tu neturi kompleksų. Jūs labai klystat – jų turi absoliučiai visi.

Tai yra nuolatinis darbas su savimi, su savo mąstysena ir vidumi. Tikiu, kad tam labai padeda juokas ir, žinoma, ugdoma valia“, - mintimis dalijosi I. Stonkuvienė.

Prakalbus apie valios ugdymą, Indrė pripažino, kad svarbiausia principas „dabar“: „Svarbiausia yra pradėti dabar. Tai galioja absoliučiai visoms gyvenimo sritims. Sportui, maudynėms šaltam vandenyje, skaitymui ar tiesiog komplimentų sau sakymui.

Ugdant įprotį, tai taps rutina ir net neabejoju pagerins gyvenimo kokybę ir vidinės ramybės jausmą“.

Renginio metu netrūko ne tik motyvacinių minčių, bet ir muzikos. Puikiai visiems žinomų legendinių dainų popuri paruošė atlikėja Gabija Lokytė. O pati I. Stonkuvienė taip pat nustebino savo muzikine programa.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder