Iš Adamkaus lūpų – itin jautrus komentaras apie žmoną Almą: žurnalistų paprašė vieno dalyko

Iš buvusio prezidento Valdo Adamkaus antradienį žurnalistai išgirdo susijaudinusį balsą ir labai jautrų komentarą apie žmoną Almą Adamkienę, kuri jau antrą savaitę gydoma Santaros klinikose, kai ją netikėtai ištiko insultas.

Prezidentas V. Adamkus antradienį atvyko į parodą „Lietuvos kelias į ES: istorinis apsisprendimas“. Žurnalistai paklausė V. Adamkaus apie  jo paties ir jo žmonos Almos Adamkienės sveikatos būklę, kaip ji jaučiasi.

V. Adamkus susigraudino ir tarė liūdnai:

„Gal to klausimo, jei galime, nelieskime. Kadangi jis yra per daug man jautrus. Ir nenorėčiau šiandien apie tai kalbėtis“, – susijaudinęs teigė V. Adamkus.

Prezidentas papasakojo savo įspūdžius iš parodos ir ką ši paroda sukėlė, kokius jausmus.

„Pasididžiavimą savo tauta, kuri galėjo apsispręsti, buvo daug abejonių, į kurią pusę pakryps narystė. Tada nebuvo ir pasitikėjimo Europos Sąjunga.

Tačiau mes pajėgėme įtikinti ir tuos, kurie buvo abejingi mūsų dalyvavimu. Tuo pačiu ir įrodyti, kad esame pasirengę būti ES nariais, lygiaverčiais ir dalyvauti Europos tolimesniame ateities kūrime.

Tuo pačiu užsitikrinti Lietuvos vietą Europos bendruomenėje. Šitą įrodėme ir šiandien. Esame pripažinti tarptautinės bendruomenės nariais. Ir džiaugiuosi, kad mūsų žodis tarptautiniais reikalais yra girdimas ir stengiamasi į tai įsijungti“ , – teigė V. Adamkus.

V. Adamkus prakalbo liūdnai: žmona į nieką nereaguoja

Buvusi pirmoji šalies ponia A. Adamkienė jau antrą savaitę gydoma Santaros klinikose. Jos aplankyti kasdien vyksta prezidentas V. Adamkus.

Prieš kelias dienas liūdnai pripažino, kad deja jokio pagerėjimo nematyti, žmona į nieką nereaguoja.

V.Adamkus pripažįsta, kad jį apima ne tik liūdesys, bet ir didelis rūpestis. Ponia A. Adamkienė į Santaros klinikas pateko balandžio 7 dieną.

Prezidentas V. Adamkus jos aplankyti atvyksta kiekvieną dieną.

„Nematau jokio didesnio pagerėjimo, jokios reakcijos iš jos, tai tas man labai kelia didelį rūpestį, maža optimizmo“, – prieš kelias dienas žurnalistams sakė V. Adamkus.

Kaip anksčiau pranešė medikai, 96-erių Almą Adamkienę ištiko insultas, ją teko skubiai atlikti operaciją. Nors operacija ir pavyko, tačiau neaišku, ar buvusi pirmoji šalies ponia atsigaus.

„Gydytojai padarė viską, kas yra įmanoma, ir teikiama visa pagalba, kuri yra įmanoma, taip, kad reikia tiktai pasitikėti Aukščiausiuoju ir atsiduoti į jo globą“, – yra sakęs kalba V. Adamkus.

Insultą A. Adamkienė buvo jau patyrusi ir 2019-aisiais, pernai dėl neaiškios infekcijos ir koronaviruso, į ligoninę ji buvo patekusi 2 kartus.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder