Jono kalnelio sala pasipuošė 200 metrų ilgio trispalve

Jau tryliktą kartą Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga aplink pasaulį nuskambėjo Tautiška giesmė. Ji skambėjo ir uostamiečio Bastionų komplekso Jono kalnelio saloje. Renginio akcentu tapo aplink salą ištiesta 200 metrų ilgio trispalvė.
 

„Esame vienintelė tauta, kurios himnas kartą metuose apskrieja visą Žemės rutulį", – teigė renginio organizatoriai.

Žiūrovai į renginį rinkosi dar gerokai iki renginio pradžios. Taip tikėjosi užsiimti geriausiais vietas. Ir tai padarė tikrai ne be reikalo. Jau nuo pirmų renginio akimirkų liko nedaug laisvų vietų, o žmonės dainų klausėsi ir kitoje salos pusėje.

Taip pat nemaža dalis susirinkusiųjų pasipuošė tautine atributika, bei atsinešė savo trispalves.

Kalbinta jauna šeima į renginį atvyko, nes gyvena netoliese, taip pat norėjo palaikyti „Cantare" chore dainuojančią draugę. Kiti teigė, kad apie renginį sužinojo iš socialinių tinklų ir norėjo kartu giedoti Tautišką giesmę.

Daugelis susirinkusiųjų, teigė, jog dažnai dalyvauja valstybinių švenčių renginiuose, norėdami parodyti patriotiškumą.

Renginį pradėjo mišrusis choras „Cantare" su legendinėmis lietuviškomis dainomis.

Prieš pat Tautišką giesmę aplink Jono kalnelio salą Klaipėdos įgulos karininkų bendruomenė ištiesė 200 metrų ilgio trispalvę, kurią laikė ir renginio žiūrovai.

21 val. pasigirdo Lietuvos valstybės himnas, kurį kartu su susirinkusiaisiais atliko Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras ir Žvejų rūmų choras „Cantare".

Po Tautiškos giesmės savo pasirodymą tęsė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras, kuris atliko ne vieną žymią dainą.

„Nevienodi, bet vieningi" – tokią idėją įprasmina šiemet aplink pasaulį giedama Tautiška giesmė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder