Kaip atsikratyti riebaluotų plaukų šaknų be plovimo

Kaip atsikratyti riebaluotų plaukų šaknų be plovimo

Riebaluoti plaukai ne tik atrodo bjauriai, bet ir sukelia nemalonų jausmą niežėdami. Įprasčiausias būdas išvengti riebaluotų plaukų – galvos plovimas. Ką daryti, jei tuo metu galvos plauti negalite? Yra keletas būdų, kaip galite paslėpti riebaluotas plaukų šaknis.

Sausas šampūnas

Paprasčiausias riebaluotų plaukų problemos sprendimas yra sausas šampūnas. Vos keli šio produkto purškimai gali padėti išvengti galvos plovimo ir suteikti plaukams apimties. Užpurkškite ant plaukų šaknų, luktelėkite minutę ir pakedenkite.

Pudra kūdikiams

Jei baigėsi mėgstamas sausas šampūnas, pudra kūdikiams taip pat veiksmingai padės atsikratyti riebaluoti plaukų šaknų. Pudra yra universali grožio priemonė, kuri šimtmečius sprendžia riebios galvos odos problemas. Pabarstykite šiek tiek jos išilgai sklastymo linijos ir įtrinkite.

Veido sugeriamasis popierius

Veido sugeriamasis popierius padeda ne tik susidoroti su riebia veido oda ir pašalinti nenorimą blizgesį. Jį galite naudoti ir norėdami sumažinti galvos odos išskiriamų riebalų perteklių. Padalinkite plaukus į dvi dalis per sklastymą ir keliose pakaušio vietose išilgai braukite veido sugeriamuoju popieriumi.

Plaukų džiovintuvas

Susiriebalavę plaukai atrodo itin ploni ir praradę apimtį. Vienas paprasčiausių būdų riebioms plaukų sruogoms atgyti – trumpas išdžiovinimas. Šis triukas padės padidinti apimtį ir plaukų šaknys akimirksniu atrodys mažiau riebios. Apvaliu šepečiu šukuokite plaukus ir džiovinkite.

Tonikas

Tonikas nėra tik veido priežiūrai. Tonike esantis alkoholio kiekis per kelias sekundes gali paslėpti riebaluotas šaknis. Tiks ir pigiausias, svarbiausia, kad sudėtyje būtų alkoholio. Tepkite ant plaukų šaknų ir lengvai įtrinkite.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder