Kaip išmesti iš savo gyvenimo viską, kas bloga?

Jūsų aura susimaišo su vietų, žmonių ir gyvūnų aura – jie persmelkia ją savo energija, o jūs į viską įsiskverbiate su savąja, kurdami ryšius. Kaip atsiriboti nuo neigiamų energetinių ryšių?
 

Šiuo atveju gali padėti nutraukimo ritualas. Skaitykite, ką reikia žinoti, kad atsiribotumėte nuo senos energijos, kitų žmonių įtakos ir visokio blogio.

Mus sieja energetiniai ryšiai

Ar esate jautę, kalbėdami su kuo nors, kaip greitai išsenka energija ir baigiasi jėgos? Gali būti, kad kitas žmogus, kol buvote kartu, pajuto energijos ir jėgų antplūdį.

Tai gali būti signalas, kad energija tekėjo tik vienu būdu – nuo jūsų iki to žmogaus.

O ar kada nors jautėtės ramus ir laimingas be priežasties? Ar šypsojotės ir jautėtės laimingas be jokios priežasties? Gali būti, kad kažkas pagalvojo, jog jus myli ir atsiuntė mintimis galingą energijos dozę.

Šiuo atveju energija taip pat teka viena kryptimi, bet naudos iš to gauna abi pusės. Kaip tai įmanoma? Pasirodo, per jūsų ypatingą komunikacijos liniją, kuri jus jungia yra… energetinis mazgas.

Mazgai (ryšiai) susidaro tada, kai yra emocijų, kurios tokiu mazgu suriša jus su skirtingais žmonėmis – tai gali nutikti net su daiktais, vietomis, gyvūnais ir net prisiminimais.

Neigiamas mazgas gali atimti jūsų gyvybines jėgas ir užblokuoti naujų, gerų įvykių ir draugysčių srautą. Atrodo, tarsi tave per juosmenį kažkas surištų virve, o kitas virvės galas būtų pririštas prie kažkieno kito.

Norisi eiti, bet virvės galas nejuda su tavimi, todėl jaučiatės įstrigęs, nesuprantate, kodėl negalite eiti toliau.

Dedate pastangas, eikvojate savo energiją, iš kurios jėgų semiasi kažkas kitas, nieko negaunate mainais, tik dar labiau prisirišate – trūkčiojant mazgas įsitempia. Laikas sužinoti, kaip nupjauti tuos blogus mazgus, kad atsikratytumėte balasto savo gyvenime!

Kaip atlikti Violetinės liepsnos auros valymo ritualą?

Tai labai efektyvus ritualas, kuris visą neigiamą energiją paverčia teigiama, nutraukia blogus energetinius ryšius, kelia vibracijas, valo karmą ir sukuria apsauginį lauką.

Šį ritualą galima atlikti, klausantis kompozitoriaus Franzo Schuberto kūrinio „Ave Maria”, nes jis padeda suaktyvinti violetinę liepsną.

Uždekite baltą žvakę. Degdami dagtį galvokite apie savo norą nutraukti neigiamą ryšį. Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite. Tada sutelkite dėmesį į širdies čakrą ir įsivaizduokite, kad šioje srityje dega violetinė liepsnelė.

Įsivaizduokite, kaip ši violetinė liepsnelė padidėja ir tampa ryškesnė, labiau pulsuojanti. Leiskite jai augti, kol ji visiškai apgaubs jus savo liepsna.

Tuomet ištarkite tokius žodžius: „Aš esu violetinė liepsna, ji persmelkia mane ir egzistuoja manyje. Viskas, kas bloga ir nereikšminga, ištirpsta ir tampa aukštesnėmis vibracijomis. Amen”. Tada užpūsti žvakę.

Kaip atlikti atsiskyrimo nuo žmogaus ir jo įtakos ritualą?

Atsisėskite tylioje ir ramioje vietoje, užsimerkite, nurimkite, laisvai kvėpuokite. Lėtai įkvėpdami ir iškvėpdami įsivaizduokite, kad kiekvieną kartą įkvėpdami prisipildote šviežios, geros energijos, o iškvėpdami pašalinate viską, kas nereikalinga.

Mintyse galima kreiptis į aukštesnes jėgas: savo protėvius, visatos kūrėją ar arkangelą Mykolą (jo kardas labai efektyvus) ir paprašykite nutraukti mazgus. Įsivaizduokite nukirpimą – tai gali vykti tik jūsų mintyse, bet galima ir pasiimti žirkles.

Iškvieskite situaciją, vietą, atsiminimą ar asmenį, kurį norite atjungti nuo energetinio lauko, ir pabandykite pajusti, kur ši styga išeina iš jūsų kūno ir pažiūrėkite į ją.

Mintimis, pirštais arba tiesiog žirklėmis ją nukirpkite. Jei jaučiate ir manote, kad jis grįžta, kartokite pjūvį, kol pajusite palengvėjimą. Iškart po to pasakykite tokius žodžius: „Aš (mano vardas) paleidžiu tave ir nutraukiu žalingus ryšius tarp mūsų.

Mano yra mano, o kas tavo tegul ir lieka tavo”. Tada padėkokite tam asmeniui ar situacijai, su kuriuo ar kuria nutraukėte energetinius ryšius, kad jis ar ji egzistavo jūsų gyvenime ir leido patirti tai, ko jums reikėjo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder