dovana vaikui

Kaip išrinkti dovaną vaikui?

Skirtingų amžiaus tarpsnių vaikai, domisi vis kitokiais dalykais. Tad tėveliams neretai tenka pasukti galvą, ką galėtų padovanoti vaikui. Labai maži vaikai mėgsta ryškias spalvas ir veidus. Jie susipažįsta su savo kūnu – judina rankas ir kojas, pasuka galvas, pradeda reaguoti į pašalinius garsus ir traukia viską į burną ragauti. Todėl Kalėdų dovanas, žaislus vaikams privalu rinkti labai atsakingai.

Mokosi žaisdami

Vaikus labai žavi įvairios konstrukcijos, pakabinamos virš lovytės, prie kurių galima pakabinti nuotraukas, nedidelį veidrodėlį ir ryškius žaislus. Tačiau rekomenduojama visų pirma įsitikinti, ar neturi smulkių dalių, kurias būtų galima nuplėšti ir praryti. Nuo 7 iki 12 mėnesių amžiaus vaikai pereina prie aktyvių veiksmų – mokosi ropoti, stovėti, traukti prie savęs įvairius daiktus ir juos sujungti.

Šiuo atveju labai tinka specialūs daiktai žaidimui, kaip antai – lėlės, plastikiniai ir mediniai automobiliai su ratukais, žaislai vonios kambariui. Viskas, ką galima surinkti – kaladėlės, kubeliai, rutuliai ir lėlės. Judriems, vietoje nenustygstantiems vaikams labai patinka sporto žaislai, tokie kaip dideli kamuoliai. Vaikai žaisdami mokosi būti suaugusiaisiais, tad Kalėdų lėlės namelis, maža virtuvėlė ar įrankių stalas, leis tapti panašiais į mamą ar tėtę.

Kalėdinė pasaka su PEPCO

Daugelis vaikų tiki Kalėdine pasaka, tad ruošiantis šventėms, jie noriai rengiasi kalėdinę pižamą ar megztuką. O prie lovos gali būti paliktos Kalėdinės šlepetės su elnio ragais, ar kitu smagiu personažu. Labai daug nuostabių vaikiškų dovanų galima pasirinkti ir prekybos centre ,,Pepco“.  Šiemet šis Lenkijos prekybos tinklas siūlo ypač daug akcijų. 2017 metais pirmoji šio prekybos tinklo parduotuvė duris atvėrė ir Lietuvoje.

Pepco“ prekybos vietose pirkėjai turi galimybę įsigyti įvairių namų apyvokos prekių, drabužių, interjero detalių, naminių gyvūnų prekių. Asortimentas tikrai įvairus. Šis prekybos tinklas džiugina itin patraukliomis prekių kainomis, kurios kiekvienam pirkėjui padeda sutaupyti pinigų.

EUROCOS siurprizai vaikams

Nemažai siurprizų mažiesiems galima rasti ir Eurocos parduotuvėse. Vos 3,98 Eur. kainuoja lūpų blizgių rinkinys mergaitėms, kurios nori būti gražios, puošnios ir madingos, kaip ir jų mamos. Čia tėveliai savo atžaloms gali nupirkti muiliukų rinkinius, vaikiškos dantų pastos, ar patį gražiausią dantų šepetėlį. Spalvingi vaikiški šampūnai bei kvepaliukai pamokys vaikus laikytis kasdienės higienos, kas rytą praustis, valyti dantis, kvėpintis.

Šiandien mūsų šalyje suskaičiuojama net 120 „Eurokos“ prekybos vietų. „Eurokos“ siekia pasiūlyti tokį produkcijos asortimentą, kuris pateisintų kiekvieno kliento lūkesčius. Šio prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti itin gausų išskirtinių prekių asortimentą klientams prieinamos kainomis, todėl apsilankymas „Eurokos“ parduotuvėse visuomet dovanoja tik pačią maloniausią patirtį.

Šiuo metu siūloma apsipirkti ne vien tik fizinėse ,,Eurokos“ pardavimo vietose, bet taip pat ir internetu: tai itin aktualu laiką taupantiems žmonėms. „Eurokos“ nuolat atnaujina specialų Eurokos leidinį, kuris leidžia dar paprasčiau planuoti būsimus pirkinius ir padeda sutaupyti pinigų. „Eurokos“ lojalumo kortelių savininkai turi galimybę pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais, kaupti taškus, kurie bus panaudojami kitų apsipirkimų metu.

Nemažai siurprizų ir ,,MAXIMOJE“

Nemažai siurprizų mažiesiems yra ir ,,Maximos“ parduotuvėse. Lėlytės, mašinėlės, lego konstruktoriai, daiktai su gerai žinoma Kakės Makės atributika – puiki dovana Jūsų vaikui. Išsirinkti gražiausią žaislą padės ,,Maxima“ žaislų katalogas, o šventinį stalą paruošite , papuošite taip pat su šio prekybos tinklo pagalba. Čia rasite visko, ko reikia tikrai šventei surengti. Sudominti, pritraukti, pakviesti pirkti žmones, yra kiekvieno prekybos tinklo bene pagrindinis uždavinys.

Vienas iš pardavimo skatinimo būdų – akcijos. Jos suteikia įvairias nuolaidas, skatina pirkti prekes. Žinokite, didieji prekybos centrai, taip pat konkuruoja dėl kiekvieno pirkėjo, todėl, supratus, kaip veikia reklama, ką siūlo kiekvienas pardavimų centras, galima nemažai sutaupyti. www.akcijuleidinys.lt  – tai koncentruota informacija vienu mygtuko paspaudimu, leis peržvelgti populiariausius pirkinių katalogus, išsirinkti tinkamiausią vietą apsipirkti, tad nesidrovėkite ir apsilankykite tinklalapyje www.akcijuleidinys.lt/, analizuokite akcijas ir sutaupykite.

 

 

 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder