Kaip už paskolas mokėti mažiau?

Šiandien kur kas dažniau nei anksčiau, norėdami įsigyti norimą prekę ar pasinaudoti paslauga, pasinaudojame vartojimo paskolos suteikiamomis galimybėmis.

Tokį pasirinkimą dažnai lemia ne tik paprastas būdas pateikti paraišką internetu, galimybė už prekes ar paslaugas mokėti dalimis, bet ir aiškios paskolos suteikimo sąlygos.

Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad paskolos negali būti išduodamos, nesilaikant numatytų taisyklių – kuomet metinė turimų kreditų grąžinimo norma viršija 20 procentų, skolintis gali tapti sudėtinga, o iš kai kurių kreditorių – net ir neįmanoma.

Tokiu atveju verta pasidomėti refinansavimo galimybėmis, galinčiomis padėti pastebimai sumažinti įmokas, esant poreikiui, papildomai pasiskolinti ar pratęsti grąžinimo terminą.

Kas yra refinansavimas?

Refinansavimas yra paskolos rūšis, skirta sujungti ir padengti jau turimus finansinius įsipareigojimus.

Refinansuojant paskolas ir klientui pageidaujant sujungiamos ne tik skirtingų kreditorių, bet ir bankų, tarpusavio skolinimosi platformų bei kitų vartojimo kredito davėjų paskolos.

Tokiu būdu gali būti sumažinama mėnesinė įmoka, o ilgesniame laikotarpyje tai gali įtakoti ir grąžinamos įmokos sumažėjimą, o taip pat suteikiama galimybė prireikus pasiskolinti papildomai.

Plačiau sužinoti apie refinansavimą bei jo suteikiamas galimybes ir rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus galite General Financing Banke.

Kodėl verta refinansuoti?

Tiesa, refinansavimas – puiki išeitis ne tik norintiems sumažinti metinę turimų kreditų grąžinimo normą.

Refinansavimo paskolos dėka, apjungus turimus finansinius įsipareigojimus, esant poreikiui ir galimybėms leidžiant, atsiveria galimybė papildomai pasiskolinti anksčiau negu sueina paskolos grąžinimo terminas.

Refinansavimas yra patogus būdas administruoti turimus įsipareigojimus, nes visas įmokas mokėsite vienu kartu ir tik bendrovei, kurios refinansavimo paslaugomis nuspręsite naudotis.

Taip pat bus patogu sekti visus atliktus bei būsimus mokėjimus vienoje vietoje, todėl sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo laiko.

Sujungiant paskolas refinansavimo būdu, pratęsiamas ir grąžinimo laikas, todėl galėsite laisviau planuotis įmokas bei numatyti naują grąžinimo terminą.

Mažesnė įmoka – daugiau privalumų

Svarbu paminėti, kad pasinaudodami refinansavimo galimybėmis sumažinsite ne tik metinę grąžinimo normą.

Sujungus turimas paskolas ir kreditus, sumažėja ir mokama įmoka, todėl ir grąžintina suma bus pastebimai mažesnė nei mokant skirtingoms bendrovėms, unijoms ir bankams.

Dar viena gera žinia svarstantiems apie refinansavimą – šis procesas yra itin patogus ir greitas, nes prašymą galite pateikti vos per keletą minučių internetu.

Jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą gausite vos per valandą, o gerai pasirinktas refinansavimo planas, gali sušvelninti mėnesio įmokas ir sumažinti įmokų skaičių atskiriems kreditoriams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder