Kasmetinė studentų Asamblėja paskelbė startą

Penktadienį startavo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) Asamblėja  -  "Vakar/šiandien/rytoj". Atidarymo šventė įvyko Klaipėdos universiteto konferencijų salėje "Aula Magna". Šiais metais šis studentų susitikimas yra ypatingas, nes Lietuvos studentų sąjunga švenčia 30 - ąjį gimtadienį. 

Kaip ir kasmet rugpjūčio pabaigoje į Klaipėdą suvažiuoja visos Lietuvos studentai. Kelias dienas vykstanti Asamblėja pritraukia motyvuotus studentus, kurie vykstančių konferencijų metu diskutuoja ir siūlo savo idėjas įvairiais studentiškais klausimais.

Šiandien 11 val. įvyko Asamblėjos atidarymo šventė. Pasveikinti studentus ir palinkėti gerų idėjų atvyko Jo Ekselencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. 

"Linkiu, kad rytojaus laužo šviesa apšviestų jūsų kiekvieno kelią, o jo kibirkštys būtų savotiškas atspindys jūsų jaunatviško charakterio, kurio pilna jūsų siela", -  linkėjo LR Prezidentas Gitanas Nausėda. 

Taip pat studentus sveikino LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šniugždinienė, LR ministrės pirmininkės patarėja Aistė Kairienė, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos prezidentas Eugenijus Valatka, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos prezidentas Nerijus Varnas, Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Vytautas Kučinskas. 

Po sveikinimo žodžių studentai klausėsi trijų konferencijų: "2031", "Aukštasis mokslas: iššūkiai ir galimybės", "Nuo idėjos iki vieningo judėjimo". Konferencijų metu vyko diskusijos, kurių metu buvo kalbama apie ateities studentus ir mokslą, apie dabartinę studijų padėtį ir buvo prisiminti senesni laikai. 

Šeštadienio vakarą studentų atstovai paminės 30 - tąjį LSS gimtadienį ir ant jūros kranto uždegs tradicinį Sąjungos laužą.

„Džiaugiamės, kad iš kartos į kartą perduodamos tradicijos padeda išlaikyti organizacijos tęstinumą. Pirmasis LSS laužas buvo uždegtas dar 1998 m., siekiant sukurti bendrą liepsną, nušviesiančią kelią visai studentijai ir studentiškam judėjimui", – džiaugėsi LSS prezidentas Vytautas Kučinskas. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder